Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek volt már olyan...

Valakinek volt már olyan szerencséje hogy valamelyik híres emberrel vagy énekessel összehaverkodott?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy van e itt olyan aki pl valamelyik sztárral össze haverkodott és pl berúgtak vagy ettek egy jót vagy esetleg tartsák a kapcsolatot és tök véletlen szerűen ismerkedtek meg, ilyesmikre gondolok.

2014. jan. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi abban a JÓ, hogy összehaverkodik valami hírességgel ? Ettől ő több lesz ??
2014. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen volt, de ez miért olyan nagy dolog?
2014. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés volt! 1-es kommentelő: Te neked nem esne jól ha kedvenc énekeseddel söröznél vagy hasonló?
2014. jan. 12. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy olimpia sportoló házába voltam és aludtam az ágyába mert túl részeg voltam hogy hazajussak.

Mert az öccse nagy haverom volt.

2014. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátom az egyik kedvenc együttesem (ex)tagja. Oké, nem világhírűek, de abban a stílusban, amiben játszanak, ismertek és elismertek.

Nem magyarok.

2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem most lesz ismert az unokatestvérem :)) A Dal- ban fog szerepelni, legjobb 30-ba beválogatták a csapatot amiben játszik (eurovízió magyar elődöntője) + gyerekkoromból ismerek egy híres énekest, szüleink nagyon jó barátságban voltak (ők felköltöztek Pestre mi maradtunk a városunkban)
2014. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen... több is van bár nem haverság hanem barátság..
2014. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen :) én pont a kedvenc bandám, Middlemist Red tagjaival vagyok olyan barátság-szerűségben, ha megyek koncertre akkor simán elbeszélgetünk, meg ilyenek.
2015. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!