Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Mit tegyek?

Mi a bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már év eleje óta minden nap gondolok erre, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Van egy lány, akivel még soha sem találkoztam és nem is beszélgettem de mindig rá gondolok, és arra hogy vajon milyen (barátságos, kedves, vagy indulatos ,idegesítő stb...) . Nem merek hozzá odamenni hisz nem is ismerem, és nem is vagyok "annyira" nagy társasági ember (ezt úgy értem hogy bulikba nem szoktam járni, csak pár haverommal szórakozni).

2014. jan. 14. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz facebookon. Ha semmilyen módon nem tudod megismerni személyesen, és nem akarsz csak úgy odamenni, akkor próbálkozz ezzel. :)
2014. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét, nem tudom hova jár iskolába, nem tudok jelenleg egyetlen barátnőjéről sem, valószínűleg most költöztek a faluba...
2014. jan. 14. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszer sétálj el arrafelé amerre lakik, de ne kövesd feltűnően. Postaládán vagy ilyen helyeken általában ki van téve, hogy kik laknak ott. (Nem minden háznál jellemző, de egy próbát megér.)

Vagy egy másik módszer: bátorságot gyűjtesz, és ha látod legközelebb, megkérdezed tőle, hogy mikor költöztek ide, mert azelőtt nem láttad még errefelé, és ha esetleg szeretne valakivel megismerkedni, hogy könnyebben feltalálja magát, megszokja a helyet, akkor te szívesen ismerkednél. :)

2014. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az első módszer semmiképp, de a másodikhoz gyáva vagyok, egyszer úgyis az lesz, de ez olyan mint mikor megígérem hogy majd egyszer kitakarítom a szobámat aztán jó sokára...
2014. jan. 14. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha majd már nem fogod bírni tovább, akkor úgyis lépni fogsz.
2014. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak ritkán látom, ezért abban a kis időben biztos nem akarok odamenni hozzá, ha látnám valamelyik rendezvényen , és egyedül lennék én is meg ő is talán több bátorságom lenne...
2014. jan. 14. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A megfelelő pillanatra ne várj, mert olyan soha nem lesz. Neked kell azzá tenned úgy, hogy megragadod a lehetőséget és mersz kockáztatni. Az életben a legjobb dolgok csak úgy válnak elérhetővé, ha vállalod a következményeket anélkül, hogy tudnád, mi is lesz.
2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de én még ilyet sosem csináltam és nem akarom elszúrni :D ,megutál és nincs több esély...
2014. jan. 14. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell kezdeni. ;) Tapasztalatból mondom amit mondok, eleinte én is be voltam tojva, de aztán minden ment magától. Az én esetem még talán komplikáltabb is, de ezt most itt nem részleteznem, privátban esetleg. (Egyébként lány vagyok.)
2014. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta történt már valami, oda mertél hozzá menni? :)
2014. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!