Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek teljesültek a gyerekkori...

Kinek teljesültek a gyerekkori álmai, céljai?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy hány évesen mi akartál lenni, és most milyen idős vagy, mi lett belőled?:) Nem olyanra gondolok, hogy 5 évesen űrhajós, vagy királylány akartam lenni, hanem azért egy kicsit később, olyan 10-13 évesen, pl ügyvéd, vagy rendőr, esetleg modell.(nem ritka dolog ám:D)


Csak érdekel, hogy kb mire számíthatok, mennyire fog változni a gondolkodásom, a természetem, és úgy egészében a személyiségem.:)


Köszi!



2014. jan. 14. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem valósult meg. Paleontológus szerettem volna lenni, jelenleg személy és vagyonőrként dolgozom.
2014. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én gyerekként nem igazán voltam képben a világgal, így mostanra olyan irreálisnak tűnik, hogy nem is tudom igazán álomnak nevezni és nem is akartam hó de nagyon. Tehát nem is volt igazán álmom.
2014. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anya szerettem volna lenni. Anya aki szereti a gyerekeit, leül velük játszani, az ágyban ugrálnak együtt stb. Egy igazi olaszos családdal a hátam mögött. Ahol foglalkoznak az emberrel, ahol vannak közös ebédek ahol jokat nevetünk együtt.

Jelentem sikerült ( igaz nem ennyire egyszerű mint ahogy leirtam), a férjem olasz, 3 gyermekünk van. Nekem igy tökéletes az életem.

2014. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, én valami természet/környezetvédő akartam lenni, amikor még fiatalabb koromban heti szinten jártam túrázni. Végülis környezetmérnök lettem, és bár még főállásban tanulok (mesterdiploma), van már egy környezettechnológia start-upom londonban, és EUs szervezeteknél vagyok tanácsadó/koordinátor. A természetvédelemhez nem sok, a környezetvédelemhez elég földtől elrugaszkodott módon van köze, bár én jól elvagyok.
2014. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15-17 évesen volt az álmodozós korszakom.

sikeres vállalkozó akartam lenni,izmos kigyúrt testet,rengeteg nőt megdugni,csodaszép otthont,ott ahol én akarom,30 fölött is fiatal nőt/feleséget magam mellé.

mindet megcsináltam.

a negatív oldala,hogy pár éve eléggé le vagyok eresztve,mert kb kész vagyok,úgyhogy mostanában csak tengek lengek ilyen szempontból,nehéz új komoly célt találnom,ami számomra frusztráló időnként.

úgyhogy most jelenleg olyan egyszerűbb céljaim vannak,hogy egykezes húzódzkodás,50db 1 lábas guggolás...esetleg egy poronty:).

2014. jan. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 éves koromban kezdtem el programozni tanulni. Annyira megtetszett, hogy gyakorlatilag ennek szenteltem az életem olyan szinten, hogy barátnőm sincs a mai napig (de nem is akarok). Elhatároztam, hogy programozó leszek. És hát fel is vettek az egyetemre. Életem legnagyobb hibája volt. Az egyetemen semmi újat nem tanultam, ráadásul a hallgatói ösztöndíjszerződéssel jól el is cseszerintettem az életem hátralévő részét. Mellesleg a vizsgákon sorra bukok el, pedig annyit tanulok, hogy másfél óra jut alvásra. És én még örültem, hogy felvettek az egyetemre...


20/F

2014. jan. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem megvalósultak gyerekkori álmaim.

Az az igazság hogy mire felnőttem el is felejtettem őket ,de az élet megviccelt mert akaratlanul is teljesültek. Persze ez már nem olyan menő mint gyerekkoromban.


F/29 vagyok..

Gyerekkoromban szerettem volna teherautó sofőr lenni szerettem volna bmw vel járni és szerettem volna egy széparcú feketehajú szeretnivaló barátnőt magam mellé.


Szóval vigyázni kell mit kívánsz!!

Ez úgy vált valóra hogy van egy öreg bmw-m amibe több a gitt mint az autó és talán a diszkóspólóm árával vetekszik az értéke. A feketehajú barátnőm aki amúgy szőke megcsalt úgy kb a fél falual de azért rendszeresen zaklat.. -És ennek következtében elmenekültem teherautózni ,hogy legalább ne legyek otthon.

:)

2014. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az életkörülményeimet tekintve igen telejsült, de egy fö része még sajnos nem, de ez nem a mi hibánk hanem egészségügyi háttere van, és remélem idén teljesül az is. 29/N
2014. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem épp most válik valóra az álmom, mert jövőre egy kaliforniai egyetemre fogok járni. Évekig küzdöttem ezért és nagyon büszke vagyok magamra:)
2014. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!