Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is akinek, ilyen...

Van más is akinek, ilyen pocsékul kezdődik az éve rajtam kivül?

Figyelt kérdés
Múlthéten az állásom vesztettem el, ezen a héten az autot törtem meg... Még mire számítsak?...
2014. jan. 15. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
:( Gondolj arra, hogy idén már túl vagy a rossz dolgokon, most már a jók következnek.
2014. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy mire, de nekem szarul végződött az évem, és azzal is folytatódott. Karácsony előtt megszűnt a munkahelyem, a főnök annyira sem méltatott minket hogy megköszönje az addigi munkát ( ergo addig emberszámba vett ameddig neki húztuk az igát), amúgy is minden felborult az életemben, jött az új év, meló nélkül kezdtem ugyebár, ( és azt mondják úgy folytatódik ahogyan kezdjük), elköltöztem, de itt sem látszik változás semmire, pedig nagyon de nagyon akarom.. fogalmam sincs mit tartogat még ez az év, de lehetne már a folytatás jobb... :)
2014. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de mi köze ennek az újévhez? Akkor is szaar ez, ha július közepén történik. Nem kell ezt az újévesdit túlmisztifikálni. Sajnos az emebrek vesztik el az állásukat, múlthét óta már több tucat önéletrajzot el tudtál volna küldeni, persze elhelyezkedni nem könnyű, azt aláírom. A kocsit majd megcsináltatod, legközelebb figyelj jobban oda, ennyi a történet.
2014. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ma megjött, pedig az hittem, végre sikerült teherbe esni :( Ráadásul mindenki babás képeket posztol a fb-on.

Ha az év nem is, de ez a nap nagyon szarul kezdődött :(

2014. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

munka elvesztese szar, de bizz benne,h. azert tortent, hogy a lehetoseged legyen valtoztatni. a kocsi meg kovetkezmenye rossz hangulatnak.

drukkolok neked, hogy jobb legyen innentol

2014. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!