Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A face-book-on ismerősöknél...

A face-book-on ismerősöknél "követed" cimszónál található pipa jel, és egy pont és két zárójel. Melyik beállitásnál követem az ismerőst? ( Nem szeretném követni )

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegnap előtt én is gondban voltam ez ügyben, mert sosem szoktam követni senkit (engem szoktak) de egy kijelölésnél azonnal követés jött. Utána sikerült megoldanom.


Ne a pipára nyomj rá, hanem a szövegre és akkor el fog tűnni.

2014. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*sikerült megoldanom, igaz másnapra esett le a "tantusz":D
2014. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretem most már a face-book-ot. Eddig bejelölhette, megjelenjen-e a hírfolyamban, most már nincs erre lehetőség. Vagy követem, vagy nem. Amennyiben nem követem, egyetlen kép, zene, hir nem jelenik meg róla.Amennyiben követem, minden megjelenik róla. Ez a vagy mindent vagy semmit elv nem szerencsés. Túlinformált leszek, pedig nem akarok mindent tudni az illetőről. Erre gondoltam, amikor a kérdést feltettem. Eddig elég volt hogy ismerős, jelenjen meg a hirfolyamban. Most már nincs csak követés vagy nem követés.
2014. jan. 19. 12:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyis, maradjon meg az ismeretség, jelenjen még róla valamikor egy-két hír, anélkül hogy követném. :) Érthető ? :) :)
2014. jan. 19. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is és eléggé zavaró :/
2014. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!