Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tízéves francia kisfiúnak...

Tízéves francia kisfiúnak szeretne ajándékot vinni Budapestről az apukája. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fakopáncsból valami játéknak örülne.Pl puzzle,dinó(3d-s puzzle).Vagy valami poló(Bpestes pl ) Én pl Jávázni nagyon szerettem:) Vagy a Jenga is jó buli 10en évesen:)
2014. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehany speci magyar edesseget, pl Duna kavics, Francia drazse, turo rudi, sargabarackos kekszes Boci csoki.

Ha van ilyen hobbija, pl szereti a focit, akkor piros-feher-zold mezt, polot, labdat (Lurdyban van ilyen bolt pl).

Nekunk Egyiptomba anyukam legutobb pl Sport szeletet meg dios beiglit, makos beiglit hozott, nagyon orultek neki a gyerekek (is :D )

2014. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, bár pont nem kajára gondoltam, de valóban ezek is jó ötletek :))) Igazából még a Rubik kockát mondtam az apukának... majd meglátjuk :)
2014. jan. 20. 22:21
 4/8 Kövesdi Zoltán válasza:
Én mindenképpen egy Rubik kockát és malom játékot is vinnék.Igazi jó hidegen sajtolt termelői mézet.Télen most jól jön mindenkinek.Jó utazást kívánok!
2014. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
francia kisfiunak magyar edesseg szerintem biztosan nem izlene
2014. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek örülne, de túrórúdit semmiképp ne :)kb 15-16 évvel ezelőtt pesten szemtanúja voltam, hogy a pirospöttyös márka ingyen osztotta a rudit, asszem sziget volt talán nem tudom és a franciák öklendeztek és köpködték ki. Majd közölték, h szar és undorító dolgokat eszünk. (mondja az aki csigát eszik)
2014. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én francia barátaim - gyerekestül - imádták a Túrórudit, amit kétéves itt-tartózkodásuk alatt szorgalmasam fogyasztottak is.

Rubik-kockából több van Franciaországban, mint Magyarországom, ezt nem érdemes vinni.

Egy tízéves gyereknek - aki valószínűleg jobban ismeri a fejlett technikai játékokat mint a magyarok -, tényleg inkább valami spéci magyar ruhaneműt kellene vinni, ami ott náluk más gyereknek nincs.


A csiga pedig, kedves "undorodó" barátom, nagyon finom dolog! Megkóstoltad már, hogy véleményt tudj mondani róla? Vagy a tatárbifsztek és a japán nyers hal is undorító? Vagy az osztriga? Amíg nem ismersz valamit, nem lehet véleményed!

(Kérdező, bocs az offért...)

2014. jan. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy "vesszen trianon!" pólót...
2014. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!