Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan hogy az ember nem...

Van olyan hogy az ember nem tud senkit hülyének nézni? Gondolok itt a szellemi fogyatékosokra, és elmebetegekre.

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mit ért valaki a "hülye" alatt.
2014. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én javarészt empatikus vagyok, tehát -ahogy te hívod őket- "hülyékkel" általában együtt érzek, és nem nevetem ki, de esetenként nem bírom megállni, ne mosolyodjak el, vagy nevessem ki, de ez szerintem mindenkiben benne van. Az ember alapjában kárörvendő (még ha nem is ismeri el, hiszen mindenki ugratja néha a másikat, még ha csak az ismerőseit is).


Pont a hétvégén láttam egy hajléktalant Kökin a 202E-s busz megállója közelében, ahogy rázza a fejét, mint aki folyamatosan tagad. Ezt csinálta kb. 3-4 percig, majd váltott és bólogatott helyette. Biztos elfáradt már a nyaka. :D

2014. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom, relatív, hogy ki a normális. (Jól ábrázolja ezt a Gothika című film.)

Velem is előfordult egyszer, hogy elnevettem magam egy duci nagydarab fogyatékos fiún, ahogy a hónalját szagolgatta, de talán ez az egy eset volt. Egyébként az általad említetteket nem nézem hülyének, ők nem hülyék, csak mások.

2014. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van.
2014. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fura, de hülyének nem is a mentálisan visszamaradottakat nevezem, hanem azokat az egyébként átlag körüli vagy jobb képességű majmokat, akik bűnostoba dolgokat csinálnak időről-időre. Sajnos mostanában valahogy nem kevés az ilyen.
2014. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Főleg azután jössz rá erre igazán, amint olyan munkakörben dolgozol, ahol jönnek-mennek az emberek, és azokkal foglalkozol. :D

2014. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!