Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családromboló pénzéhes k**va...

Családromboló pénzéhes k**va leckéztetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha van egy könnyűvérű boszorkány aki anyagi javak szerzése céljából tönkretett egy családot és a 3. férjét is,hazudik, rágalmaz, rongál, fenyeget, lop, ku***lkodik stb. akkor hova lenne érdemes felrakni a telefonszámát, hogy legyen pár "kellemes" új barátja?



2014. jan. 22. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha valakiről az interneten bármilyen információt is terjesztesz , annak te vállalod a felelősségét.


Bármikor feljelenthetnek érte és bizonyítékok hiányában rágalmazásért komoly büntetést kaphatsz a bíróságon.

2014. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy dühös vagy és jogosan vagy az, de a jogi részével tisztában kell lenned.


Volt jártasságom olyan ügyben, amelyben egy lányt anyagilag kihasznált és átvert egy idősebb férfi, akiről utólag kiderült, hogy ebből él, hogy fiatal lányokat vezet meg és pénzt lop el tőlük különböző módszerek által, számtalanszor indítottak nyomozást ellene, de soha nem tudták tetten érni vagy elegendő bizonyítékokkal alátámasztani a vádat; eltudod képzelni, hogy ebben az esetben az adott lány szülei mennyire akarnának valamilyen híresztelést elindítani róla az interneten ( főleg, hogy a telefonszámát is tudják és a teljes nevét is ), mégsem tehetik ezt meg, mivel bizonyítékok hiányában jogilag büntetendő minden vád és rágalom nyilvános szinten.

2014. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd fel sehova a telefonszámát, mert csak neked lesz belőle bajod.


Családit tönkretenni így akkor lehet, ha a másik fél is belemegy.


Feljelentést tehetsz, de csak a következők miatt: rongál, lop.

2014. jan. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a sorsra, én is igy tettem egy ilyen esetében, a legjobb rendező lett, mint utóbb kiderült, a sors jobb rendező volt, mint azt én valaha gondoltam volna:)
2014. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 - :)


Ezt az elméletet az élet valóban sokszor igazolja.

A karma keze mindenkihez elér, csak kár , hogy sokszor ezt már nem látjuk.

2014. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 Van olyan helyzet, hogy Isten kegyelmet ad, és láthatod az ellenséged bukását (én is láttam):)
2014. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit. Én is úgy gondolom, hogy az élet majd megadja neki azt a pofont, amit szíved szerint te adnál neki. Légy türelmes, ha szerencséd van láthatod a bukását.

Ha Te is lesüllyedsz az Ő szintjére, kiegyenlítődik a helyzet, és acsarkodhattok amíg éltek.

Te visszavágsz, Ő visszavág.


Az élet igazságosságáról eszembe jutott egy példa.


Aki rosszul lát, az jobban hall. Aki rosszul hall, az jobban lát, és akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik. :) /Csak hogy jobb kedved legyen./

2014. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szervezz neki randit egy féltékeny, uralkodó típusú, drabális, nőcsábász, rámenős, pénzéhes pasassal.
2014. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább azzal a csajjal szervezz neki randit, akinek tönkretette a házasságát.

Hidd el ő megoldaná a leckéztetést:)

2014. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!