Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek a kresz...

Ti összejönnétek a kresz oktatótokkal?

Figyelt kérdés
Bejön nektek? fiatal v. idős? vagy volt is valami köztetek? csók ilyesmi.

2014. jan. 27. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Áhh, azok öregek voltak, a tanulótársak között volt egy jó csaj annak idején, de annak volt csávója. :D Meg egy másik csajjal majdnem összejöttem, de aztán mégse. De amúgy tényleg nagyon jó tud lenni ismerkedésre az autós iskola...
2014. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja. Várom még az izgalmas sztorikat :P
2014. jan. 27. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno volt egy nagyon aranyos kis plátói szerelmem az oktatóm iránt. Kétszer annyi idős volt mint én és nem volt jó pasi sem. Viszont ugye a helyzet miatt sokat ültünk egy kocsiban, beszélgettünk és nagyon megtetszett a lelke.

Belehabarodtam. Mindezt sosem mondtam el neki, mert egyrészt családos volt, apám lehetett volna és én meg egy gátlásos kis szűzlányka voltam.

Nagyon nehéz időszakomban tanultam meg autót vezetni és engem feltöltöttek az érzések az irányába. :) Jó emlék.

2014. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a legizgalmasabb sztorim az ezzel kapcsolatban, hogy az oktatóm kb 48 év körüli volt, én meg akkor 20. Mindig az előttem lévő tanítvány balszerencsémre egy pasi volt, akit furikáznom kellett, ide-oda. Persze az út alatt megbeszélték a nő ügyeket, én meg csak ültem és vezettem, és vezettem és ültem, néha majdnem elröhögtem magam. Fain volt :)
2014. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy a 2-es ilyen őszintén írt az érzelmeiről. Az één oktatóm is apám lehetne és családos is.Én is félénk vagyok ne is nagyon beszélgetünk.De néha próbálok.Multor megkérdeztem h a feleségét is ő tanította-e.Erre azt mondta honnan tudod h a feleségem,arra nem gondoltál h a barátnőm.Ilyenkor olyan mintha egy kicsit hitegne,h összejönne velem.De persze hallottam mikor a telefonba azt mondta vkinek h a "feleségem".De őt nem szerette oktatni,mert "ellenkezett". :)De maga a gondolat jó h egy idősebb pasival összejön egy nő.
2014. jan. 28. 09:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi előbb pontosan a 3-as válaszolora gondoltam! A 2-es én voltam. Hány éves vagy? mikor tetted le a jogsit?
2014. jan. 28. 09:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mindez már 7 éve történt. :) 18 éves voltam akkor.
2014. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 évvel fvagyok fiatalabb nálad :D
2014. jan. 28. 11:43
 9/9 A kérdező kommentje:
2 évvel vagyok fiatalabb nálad :D
2014. jan. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!