Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit várjak egy napban?

Mit várjak egy napban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy mi az a dolog, ami nektek azt jelenti, hogy munkából/suliból kijövet vagy akár ott is, benne van a fejedben, hogy de jó lesz ezt meg azt csinálni otthon, amiért várom azt hogy hazamenjek, vagy ide oda menjek. Egy rossz példa: dohányos várja hogy dohányozhasson.

Nemtudom lejött-e a lényeg, csak már annyira unom hogy semmi életkedvem, és otthon sem jó, suliban sem (17/f), telnek a napok, semmi öröm :(


2014. jan. 27. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az iskolába mindig igyekszek valami kis "küldetést" szervezni magamnak. :D Hogy xy-vel kell beszélnem, hogy neki ezt el kell énekelnem, ilyenek. :D Vagy ha nincs, akkor egyszerűen várom mi lesz. Csapjunk a lovak közé típusúan!

Otthon pedig az éppen adott hobbimra gondolok, vagy amit szeretnék csinálni. Például: ezt a rajzot befejezni, ezt a részt megírni, kicsit gyakorolni gitáron, olvasni egy kicsit a könyvet. S a tanulás is nagyban meghatároz. :)


De nem kell várni tőle igazándiból semmit. Próbálj ki új dolgokat, ha akarod csinálhatsz te is ilyen kis "küldetéseket" magadnak. :D Van amikor direkt megkérek valakit, hogy adjon egy küldetést. :) Ne engedd, hogy unatkozz. :)

S ha sikerült valamibe belekezdeni, akkor ne vidd túlzásba. Minden nap egy kicsit többet, vagy az adott dologgal tűz ki valamilyen célt. Legyen tele az életed mindenféle kicsi, aprócska célokkal, amelyek ösztökélnek a továbbiakban való küzdésre!

Pl.: az elmúlt egy-két napban nagyon nagyon rossz hangulatban voltam. Kb a mindent feladoknál voltam, ha érted mire gondolok. Nem láttam úgy hirtelen értelmét semminek, és már írtam is tele a naplót, hogy kinek hiányoznék-e? De aztán nem tettem semmit mert eszembe jutott az, hogy én nem halhatok meg. Mert holnap először fogok gitározni egy barátommal. És én azt akarom. S bár még akkor is gondolkoztam picit a másikon, arra jöttem rá, hogy nem. Akármilyen rossz most, tovább kell haladnom, nem szabad itt most feladni.

Ezért is jók a célok, nekem például ezek egy nagyon nagy segítőim. Ha mindennapra betervezel egy kisebb célt, akkor sosem lesz unalmas az életed, lesz örömöd, a siker öröm és nem lesznek olyan unalmasok a szürke hétköznapok. És azok sem lesznek többé azok!

Remélem tudtam segíteni. ^^


13/L

2014. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erőedzés és harcművészet
2014. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)) Rendes tőled első :)

Második: JUDO-ztam karatéztam, csak a tanulás miatt abbahagytam, jóvolt, de nem változtatott semmit akkorsem. Nem ilyen jellegű a probléma.


Ottvan ugye, hogy várom a hétvégét, pihenés szórakozás. JA NEM, mert itthon csak a balhé megy állandóan, veszekedés, alkoholizmus... :/ Szóval korántsem könnyű a helyzet :((

2014. jan. 27. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

A balhét átérzem.

De akkor (szerintem), keress egy olyan helyet ahol jó lenni. Ahol kellemesen érzed magad és próbáld ott tölteni az időd javarészét. :)

2014. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!