Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek honnan származik...

Szerintetek honnan származik az ember? és ezt nem ugy értem hogy hogyan fejlodott ki, hanem hogy kerultunk erre a bolygora

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez remélem csak troll kérdés:D
2014. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, ezt komolyan kerdem. szerintetek tenyleg lehetseges 2 ember benepesitette a Foldet? meg h isten teremtette a vilagot 7 nap alatt? na akkor isten hogy volt minden elott? :DD az elott is kellet h valami legyen. es miert az egbe imatkozunk a mai napig is miert nem a foldre . mert lenyegebe az adja nekunk a novenyt. amit a noveny evo alatok megesznek, amit mi eszunk es igy tovabb. mert mar idegesit ez a sok biblias tortenet
2014. jan. 29. 11:15
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"amit a noveny evo alatok megesznek, amit mi eszunk es igy tovabb"


Az így továbbot kicsit kifejtenéd? Egyébként ne olvasd a "bibliás" dolgokat, ha idegesítenek.

2014. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%

Ha ez troll kérdés lenne max elmosolyodnék rajta. De kérem itt nincs semmilyen istem meg 7 nap meg Ádám meg Éva meg alma stb. A föld létrejöttekor adottak voltak a feltételek és kialakult az élet. Növekedett->dínók->meteor->vízi élet->kimásztak->majmok->ember. Nem nagy ördöngőség Darvin jó ideje megmondta már nagyvonalakban. Isten azért van mert az emberek akarják hogy legyen, akarják azt érezni hogy valaki mindent irányít és nem kell nekik döntéseket hozni, mert minden előre meg van írva. Ez magabiztosságot ad nekik. "Isten" sokféleképpen el van képzelve külömböző vallásokban de az oka ugyan az mindenhol.


Remélem segítettem.

2014. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na egy elven vagyunk, a "tovabb"ot mar nem tudom miert is irtam, de talan azert mert hirtelen az jutott eszembe ha meghalunk ugyebar a folbe temetnek el es a bogarak, rovarok megesznek. lehet ez a gondolatom miatt irtam le hirtelen
2014. jan. 29. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
A Szíriuszról
2014. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:

Onnan csak mi, magyarok, a többiek nem.

2014. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!