Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hónapos teljes internet...

Egy hónapos teljes internet elzárás magamtól. Mi változna?

Figyelt kérdés

Van munkám egy gyárban dolgozok, dolgozok alszok dolgozok alszok dolgozok alszok..

Unom az életem és nagyon elkeserít hogy nincs csajom, F/22.

Szeretek extrém dolgokat kipróbálni, vicces hülyülős gyerek vagyok én.

Itthon sokat netelek a külvilág felé, és tellón is facen keresztül az ismerősökkel.

Mi lenne ha egy szép napon kikapcsolnám a netet a tellómon és itthon is és 1 hónapig nem mennék internet közelébe sem egyáltalán!

Mi változna? Ez itt a kérdés, segítene az bármin is valamit?

Mondjátok el a véleményeteket, esetleg valamiféle írást is linkelhettek erről hogy ha esetleg valaki már kipróbálta és leírta mi lett azután más.

Az is egy kérdés egyébként, hogy kibírom-e...


2014. febr. 3. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi sem változna,de valszeg nem romlana a szemed a sok gépezéstől..
2014. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szoktam azt csinálni, hogy napokra kikapcsolom a mobilomat, ha szabadságon vagyok. Ne keressen senki. Ilyenkor e-maileket sem nézek, nem érdekelnek. A család az első.


Azt viszont, hogy kikapcsoljam a netet?! Az elmúlt 19 évben minden nap számítógép előtt ültem, az volt a munkaeszközöm. Most egy éve nem ,mert külföldön dolgozom és alapvető lett az internet, ami érthető a kapcsolatok ápolása végett. Amúgy egy faluban lakunk Borsodban, sok minden nem elérhető, így sokszor kell használni a netet. A párom nem nagyon ér rá ezekre, így ma is én rendeltem meg külföldről azt, ami neki otthonra kell.


Én nem nagyon tudnék meglenni nélküle, de nyilván az én esetem egy kicsit más.


F/44

2014. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez olyan dolog, amit folyamatosan kell kontrollálni, mint egy alkoholistának a pia utáni vágyat. Hiába nem ülsz oda 1 hónapig, utána ugyanúgy rá tudsz szokni. Mindenképp próbálj mellé minél több programot is szervezni magadnak, közösen barátokkal is, különben csak lemorzsolódnak.


De mondjuk ha valami olyat találsz ami érdekel, és szívesen csinálod netezés helyett, akkor menni fog net nélkül is.

2014. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!