Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerintetek dolgozhatnék...

Ti szerintetek dolgozhatnék szobalányként ezekkel a paraméterekkel?

Figyelt kérdés
Ugye ránézés alapján megállapítják, hogy van-e fizikuma az embernek. Én vagyok 50-52 kg, habár nem sovány, de nem is egy háromajtós szekrény. Túl magas sem vagyok, 160 centi. Nem vagyok túl izompacsirta.
2014. febr. 7. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Felénk nem ezt nézték, szóval úgy gondolom lehetsz.
2014. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hova valosi vagy? :)
2014. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyarországra :D
2014. febr. 7. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Azon belül? :)


Amúgy annyi a titka az egésznek, hogyha nekiállnak akadékoskodni, hogy túl kicsi vagy vagy túl gyenge, akkor meg kell győznöd őket ennek az ellenkezőjéről. A legjobb, ha tudsz valamire hivatkozni, pl. korábbi munkahely, ahol álltad a sarat. Vagy első munkahely lesz?


Egyébként nézz utánna a neten, hogy mik az elvárások, ne menj oda fogalmatlanúl! Ha jól informált vagy, azt a benyomást kelti, hogy alapos vagy. Másrészt tegyél fel kérdéseket, mutass érdeklődést, légy talpraesett! A többi magától elrendeződik.


Sok szerencsét!

2014. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság lett volna az egész, nem tervezem, hogy szobalány leszek, csak valahol hallottam, hogy nem túl előnyös ez így. De köszönöm a biztatást! :)
2014. febr. 7. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos nöi paraméterek, nem ezt nézik az állásintterjún.
2014. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mi elég sokszor lakunk szállodában Magyarországon (külföldön élünk, évente minimum kétszer hazalátogatunk) rengetegszer látom a szobalányokat, mindegyik átlagos nő volt, nem díjbírkózók.
2014. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán, teljesen oké vagy, náladnál kisebb és gyengébb láyokat vettek fel pincérnek.
2014. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!