Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti szerintetek dolgozhatnék szobalányként ezekkel a paraméterekkel?

Ugye ránézés alapján megállapítják, hogy van-e fizikuma az embernek. Én vagyok 50-52 kg, habár nem sovány, de nem is egy háromajtós szekrény. Túl magas sem vagyok, 160 centi. Nem vagyok túl izompacsirta.

2014. febr. 7. 18:48  Privát üzenet  

A válaszok
Felénk nem ezt nézték, szóval úgy gondolom lehetsz.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2014. febr. 7. 19:00 Privát üzenet
Hova valosi vagy? :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2014. febr. 7. 19:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Magyarországra :D

# 3/8Időpont 2014. febr. 7. 19:32 Privát üzenet

Azon belül? :)

Amúgy annyi a titka az egésznek, hogyha nekiállnak akadékoskodni, hogy túl kicsi vagy vagy túl gyenge, akkor meg kell győznöd őket ennek az ellenkezőjéről. A legjobb, ha tudsz valamire hivatkozni, pl. korábbi munkahely, ahol álltad a sarat. Vagy első munkahely lesz?

Egyébként nézz utánna a neten, hogy mik az elvárások, ne menj oda fogalmatlanúl! Ha jól informált vagy, azt a benyomást kelti, hogy alapos vagy. Másrészt tegyél fel kérdéseket, mutass érdeklődést, légy talpraesett! A többi magától elrendeződik.

Sok szerencsét!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2014. febr. 7. 19:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kíváncsiság lett volna az egész, nem tervezem, hogy szobalány leszek, csak valahol hallottam, hogy nem túl előnyös ez így. De köszönöm a biztatást! :)

# 5/8Időpont 2014. febr. 7. 19:58 Privát üzenet
teljesen átlagos nöi paraméterek, nem ezt nézik az állásintterjún.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2014. febr. 7. 21:01 Privát üzenet
Hát mi elég sokszor lakunk szállodában Magyarországon (külföldön élünk, évente minimum kétszer hazalátogatunk) rengetegszer látom a szobalányokat, mindegyik átlagos nő volt, nem díjbírkózók.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2014. febr. 7. 21:48 Privát üzenet
Simán, teljesen oké vagy, náladnál kisebb és gyengébb láyokat vettek fel pincérnek.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2014. márc. 11. 10:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
185cm,60 kiló vagyok, és scheuermann-kór a hátbetegségem. Azt nem tudom elképzelni, hogy nem lehetne a csekély súlyomat és az izmaimat növelni ilyen problémával+ sokat eszek, nem...
Szeretnék Windows 8 alatt létrehozni egy új felhasználót, de a rengeteg beállítás miatt lehetőleg ugyanazokkal a paraméterekkel, amik a sajátom. Van erre lehetőség?
Milyen paraméterekkel rendelkező kompresszorral lehet jó autót fényezni?
Mennyit fogok keresni az alábbi paraméterekkel?
Mennyit ér egy város peremkerületén lévő ilyen paraméterekkel rendelkező telek?
Ausztriában szobalányként? Van tapasztalatod?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!