Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki valamit?

Szerintetek írjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Járok külön angolra egy 30 éves nőhöz.Eddig is olyan volt hogy kb 7-8 percel hamarabb befejezte az órát és mindig mondta hogy majd tovább tartja meg fel is írta de aztán soha nem tartotta másik órán tovább.Mindig csak a telefonját nyomkodta kb meg kávét csinált magának meg cigizett.Ha kellett valami segítség nekem írtam neki és megbeszéltük hogy menjek át hozzá aznap este és segít de az utolsó pillanatban lemondta mindig akkor amikor segíteni kellett volna.Ma 3-ra mentem volna hozzá és csengettem nála,írtam neki,hívtam és semmi.Azóta látam hogy fent volt fb-n is de nem ír.Szerintetek elküldjem a fa..ba?
2014. febr. 9. 19:40
 1/1 tubifex ***** válasza:
hát én nem értem, hogy te miért jársz még hozzá.. én már biztos elküldtem vna a f...ba
2014. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!