Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tenni szeretnék a nőkért, ezt...

Denerys kérdése:

Tenni szeretnék a nőkért, ezt hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta dühít ahogy bánnak a nőkkel ..tehetetlennek és gyengének érzem magam ,hogy bármit is tegyek..17 éves vagyok mégis mit tegyek...de biztos van valami amit tehetnék ..esetleg ismertek szervezeteket ahová lehetne csatlakozni..valami komoly akik nem ehülyéskedik a dolgot ,én nagyon komolyan veszem és tenni akarok mert jelenleg undorodoma világtól amibeélek

2014. febr. 9. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, mi dühít?
2014. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Velük vedd fel a kapcsolatot!

[link]

2014. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az hogy sok országba még emberszáámba se veszik a nőket és itt is úgy érzem ..egy nő kevesebbet ér, ennek nem így kellene lenni


köszönöm:)!!!

2014. febr. 9. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Tarts ingyenes önvédelmi tanfolyamot:P Ugyanis tetszik vagy sem, a kritikus pillanatban mindenki egyedül van, a jog meg annyit ér, mennyire batartatják, mindenki mellé meg nem lehet 24 órában rendőrt állítani. Ennyi.
2014. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt is úgy érzed??? Hát akkor nálad valami nagyon nincs rendben:)
2014. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és mégis miért?
2014. febr. 9. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
nem bantasbol, de vagy bantottad v vmi komplexusod lehet, bar az is testi/lelki bantalomtol sztem.
2014. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Csak házasodj meg, és élj még le úgy 15-20 évet, és meglátod, hogy semmiben nem lesz igazad, hülye lehetsz csak, stb...


Egyébként nem nqgyon tehetsz semmit. Hogy váltanád meg pl. arab nõket?

2014. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tessék, akkor fejtsd ki. Itt miért érzed úgy? Azért nem kéne túlzásokba esni...
2014. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!