Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek el merjem mondani...

Szerintetek el merjem mondani nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lesz egy rap verseny, amire szívesen jelentkeznék.

Pár személynek megmutattam az erre készített dalszöveget, és azt mondják kár lenne nem fellépni.

Csak van egy gond: SZULEIM NEM TUDJÁK HOGY RAPPELEK, és félek mit szólnának hozzá.

Mert attól tartok szégyennek tartanák amit csinálok.

Ugyanis depisek a szövegek, és félnék így kimutatni nekik az érzéseim.

Meg nem akarom hogy rosszul érezzék magukat amiatt, hogy én ilyen depisnek érzem magam. :/

Szerintetek??

16/f


2014. febr. 13. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel mindenkinek vannak problémái főleg a te korodban, én felnőttként nagyon fontosnak tartom, hogy ezt valahogy egy kamasz kiadja magából.

Ha szereted a rapp-et, akkor nyilván te így tudod kiadni magadból a negatív érzéseket.

Én a fiaimat mindenben támogatom, szerintem ha szüleidnek elmondanád, hogy szeretnél nevezni, nem lesz kifogásuk.

Mérettesd meg magad, valahol el kell kezdeni.


Ha félsz attól, hogy a szöveggel gondjuk lesz, akkor mondd meg nekik, hogy ez meglepetés, nézzenek meg a versenyen, és döntsék el tetszik-e nekik.

2014. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!