Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a 4x az emberek kezén?...

Mi ez a 4x az emberek kezén? Mit jelent?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Valami figyelemhiányos öngyilkos-picsogós dolog.
2014. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Febr. 20-án rajzolj 4 x-et a kezedre, ha öngyilkos akarsz/akartál lenni, önbizalom hiányod van, depressziós vagy, eleged van vagy gyűlölöd az életed. Ha látsz valakit, aki szintén 4 x-et visel öleld meg és kérd meg, hogy legyen erős." Nem hülyeség annyira szerintem, de ez mindenkinek a maga véleménye.
2014. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sok önvagdosó "véletlenül-se-fogadom-el-senki-segítségét-mert-akkor-nem-tudom-magam-sajnáltatni" mentalitású szuicid kistini most ezzel próbálja menőbbé varázsolni az önvagdosást.

Ezzel jelzik, hogy nekik volt vagy van valami "mentális problémájuk", és ezzel szeretnék elérni, hogy megöleljék őket.

2014. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Először félreolvastam, és megijedtem, hogy "...öld meg..." javaslat látható itt:D
2014. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, legalább most már tudom, kinek kell kicsit meghúzkodni a pajeszát!
2014. febr. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Istenem ennyi gyökeret ?? Fenéért kell magukat sajnáltatni ...Pont leszarom -.- A legszomorúbb ,hogy 12-13 évesek csinálják ezt.
2014. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azzal, hogy elítélitek az ilyen, és ehhez hasonló depresszióban szenvedő tinit, csak még jobban meggyőzi őket abban, hogy jobb, ha öngyilkosok lesznek. Persze ez bolondság, de ha valakivel őszintén rossz dolog történik, akkor nem ítélkezni, hanem segíteni kell. Nem csak a 12 éves korosztály szenved mentális gondokkal, hanem a felnőttek is, mindenki. Ez is csak egy figyelemfelhívás, egy utolsó esély az emberiségnek, egy felkiáltás, hogy :"vegyetek észre, ne hagyjatok rossz útra térni!"..

Ez a véleményem, persze ha nektek más, akkor én nem ítélkezek, mindenkinek legyen saját gondolata, hozzáfűznivalója.

2014. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy 95%-uk hülye kis troll, sose lennének képesek megtenni, mert nem csak nem depressziósok, hanem külön extragyávák is emellett, ami teljesen rendjén van egyébként. A valódi probléma, hogy köztük vígan elrejtőzik az az 5%, és az, hogy ezeknek senki se szól, hogy igazán akkor fog rájuk haragudni minden egyes ember, aki csak ismeri őket, amikor megteszik a bolond fejükkel, és sikerül is nekik. Gyógykezelés meg persze, hogy kivételes szerencse kérdése leginkább...
2014. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!