Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lehet egy olyan férfi...

Milyen lehet egy olyan férfi élete, akit pl. betegsége miatt eltávolítják mindkét heréjét?

Figyelt kérdés
pl: 25 évesen daganatosak lesznek a heréi, és ugye el kell neki távolítani, ha sehogy nem menthető. Akkor ez azutáni élete milyen lesz? Elmúlik neki egy idővel a teljes nemi vágy és a szerelem/szex iránti érzelmek/vágyak is? Esetleg az élettől is elmegy a kedve az ilyennek? (Nekem tuti elmenne)
2014. febr. 20. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most egy elméleti, játszadozós kérdés ?
2014. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van erre több megoldás is. Attól, hogy a heréket eltávolítják, még nem kell lemondani a szexuálitásról. Az egyik megoldás, amikor sebészeti úton szilikon golyókat helyeznek az eltávolított herék helyére. Esztétikailag és tapintásra is megegyeznek az eltávolított heregolyókkal.
2014. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szar
2014. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es: nem esztétikai probléma miatt menne el a kedve, hanem a hormontermelődés hiánya miatt. Azt kellene pótolni.
2014. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de lehet, hogy már vannak olyan hormon készítmények, amiket az ilyen betegségen átesett pácienseknek fejlesztettek ki!
2014. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem játszadozós, csak szimplán kíváncsi vagyok, mert még a családomban, az egyik nagyszülőm testvérét kiherélték, és hát neki elveszett a libidója elég rendesen. Valamit, ha én járnék így mi lenne.. Mert sajnos meg van a rák esélye nálam, nem családtagom halt meg rákban, hanem vagy 4-5 és nem is túl távoliak, egyik a nagymamám volt.
2014. febr. 20. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy akár az életkedve is elmenne a protézis és a hormonkezelés ellenére.
2014. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!