Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy határozottabb...

Mit tegyek, hogy határozottabb legyek az életben és egyszerűen menjen pl. bemennem egy boltba?

Figyelt kérdés

Többször volt már, hogy elhatároztam hogy el kéne mennem a boltba, pl. ma is, mert édességet akarnék enni, de egyszerűen nem megy. Valami gátló hatás van bennem, ami nem akarja nagyon engedni, hogy menjek.

A másik meg az, hogy itt csak kisebb boltok vannak a településemen, és többször előfordult már, hogy csak én voltam bent éppen szinte vásárlóként, és az olyan nyomasztó érzés.

18/F

Így 18 évesen elég égő, hogy nem tudom rávenni magam, hogy bemenjek a boltba.


2014. febr. 21. 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít hogy most édességet akarok enni, és csak el kéne menni egy 1,5 km-re lévő boltba, de nem bírom rávenni magam.
2014. febr. 21. 13:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Múltkor is bent voltam egyik kisebb boltban, nem volt szinte senki más vásárló, de pár ott dolgozó ember volt, és nagyon furcsán néztek rám. Pedig a bolt nyitva volt.
2014. febr. 21. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak lusta vagy ,ennyi az egész.

Én meg örülök ha nincsenek sokan a boltba nem kell kerülgetni senkit se ,rendesen szét tudok nézni.

2014. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, ha egyedül vagy egy boltban, mint vásárló, akkor téged figyelnek, nehogy lopj? Figyelj, az ott dolgozóknak ez a feladatuk, szerintem mindenkire ferde szemmel néznek. Egy vásárlás miatt nem kell görcsölnöd! Bemész a boltba, veszel egy csokit, kifizeted, és mehetsz is haza. Ne görcsölj ezen!
2014. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha lépésekben csinálnád? Először öltözz fel, aztán legyen a cél, hogy elindulsz, aztán menj el a boltig.

Aztán menj be, végül vásárolj.


Esetleg tegyél zenét a füledbe és koncentrálj arra.

Minél többször mész, annál könnyebb lesz.

2014. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. :)
2014. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!