Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Pasiról van szó.

Figyelt kérdés

Szóval a barátom ugyviselkedik velem mostanába mint egy kutyával, egyfolytába azt mondja nekem hogy büdös rib**c, meg rohadj meg, fogd be a pof*d, ku**oljálmár, összeverlek stb...

hogy viselkedhet így egy férfi?

meg most késib a menstruációm is 1 hete...

nem akarok töle gyereket, ígyis már volt abortuszom miatta, akkoris fenyegetözött....

most mit csináljak?


2014. febr. 21. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kérdésem van hozzád, mi a lófaszér' nm hagytad még ott?
2014. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez kérdés? ha már anno fenyegetözött akkor áruld már el mi a fenének vagy még vele???

komolyan nem értem az ilyen embereket....nem tisztel, valszeg nem is szeret,tárgy vagy neki, egy tulajdon,egyértelmü mit kell tenned nem?

2014. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket soha sem értettem, hogy ilyen söpredék emberrel, hogy képes valaki együtt lenni? Szánalmas mind a kettő fél.
2014. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"ígyis már volt abortuszom miatta"..looool
2014. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Nekomimi* ***** válasza:
Én is csak azt tudom kérdezni, amit már előttem is, mégpedig azt, hogy akkor miért vagy még vele ? :D Ne haragudj meg, de nekem ezen nevetnem kell. Sok ilyet olvastam már, meg láttam... Ez vicc... Ha valaki csak egyszer is nézne rám rosszul, kirúgnám mint macskát carni, nem hogy tűrjem a sok marhaságot tőle...
2014. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van.

csak az a nagy baj velem hogy túlságosan ragaszkodó vagyok és nagyon tudok szeretni..

remélem egyszer megtalálom az igazit aki ugyúgy szeret mint ahogy én tudok...

2014. febr. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!