Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valahogy találkozhatnék vele?...

Valahogy találkozhatnék vele? LEhetséges vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos híresség a példaképem, és hát mondjuk azt hogy mindennál jobban szeretnék vele beszélni. Persze tudom, van 9438759487 rajongója aki ugyanilyen gyerekes hülyeségeket akar...csakhogy. Ugyanarra a pályára készüllök mint ő, és hát elég fiatal vagyok. Ez nem csak egy tinibálványozás, hanem én vele komolyan....vorzasztóan szeretnék találkozni. ÉS nem egy fotó v. aláírás erejéig. Szerintetek lehetséges hírességgel így találkozni? Vagy ez reménytelen?

16/L



2014. febr. 25. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, fenn van fészbukkon, és talán még levelezési címe is van. Legyél kitartó, és írjál neki rendszeresen. Először úgyis csak előre nyomtatott sablon levelet kapsz, de végül lehet, hogy megtörik a jég. Próbáld meg magadat kitüntetni a tömegből.
2014. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi az elgépelésekért
2014. febr. 25. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a többi 9438759487 rajongó is írhatta volna. Ha nem nézel ki úgy, mint Zahia Dehar, akkor inkább ne rajongj (ami eléggé szánalmas).
2014. febr. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!