Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak addig...

Miért van az, hogy csak addig terjed a női emancipáció, ameddig csak jogokról van szó, és nem kötelességekről?

Figyelt kérdés
A nőket csomó helyen előnyben részesítik, kikérik maguknak, hogy ők "gyengébbik nem", viszont háborús helyzet esetén menekülnek, amerre látnak.
2014. márc. 3. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi erővel beszélhetünk a női hátrányokról is. Hogy pl. ugyanolyan munkáért kevesebb fizetést kapnak, egy csomó mindent nem dolgozhatnak, mert nők.

Háborús helyzet esetén, meg nem menekülnek, hanem a nők szülnek, ők a fontosabbak.

2014. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt az "ugyanazon munkáért kevesebb fizetést kapnak" ajvékolást már nem egyszer megcáfolték, de mindegy...
2014. márc. 3. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ki cáfolta meg? Mert én nem úgy látom.
2014. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Meséld már el, hol részesítik előnyben a nőket?
2014. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező!

Jól látod a dolgot!


Ha baj van menekülnek mint a patkányok.

Akár pl. egy hajó süllyed, vagy ha pl. közeledik a fizetőpincér...

2014. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem ugyanazért kapnak kevesebb fizetést, hanem az átlagfizetésük kevesebb, mert kevesebben vállalnak vezetői pozíciót, ami nem is baj, szerintem egy nőt a család tesz boldoggá, és nem a munka.
2014. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan háborog a kérdező, elvégre neki magyar férfiként születéséől kezdve rengeteg dolga van a háborús helyzetekkel. Itt jegyzem meg, hogy háborúkban a nőket halomra erőszakolják, legutóbb 56-ban az oroszok, nézz utána picit és majd utána beszéljünk róla, hogy még mindig irigylésre méltónak tartod-e a helyzetüket...
2014. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

A munkahelyen hátrányban dolog, azt jelenti, hogy ha egy nő terhes lesz ez esetek többségében kirúgják ... Ez egy szomorú tény .


"viszont háborús helyzet esetén menekülnek, amerre látnak."


Ez aranyos volt :-) Feltételezem te egy veterán frontharcos vagy :-)


Amúgy ne bántsátok a Kérdezőt 14 év körül lehet és most lett túl egy szerelmi csalódáson :-)

2014. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"szerintem egy nőt a család tesz boldoggá, és nem a munka."


Jó, hogy jobban tudod engem mi tesz boldoggá, mint én magam.

2014. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, az elmúlt években melyik háborús helyzetből menekültem el???

Ellenben kisgyerekes anyaként aztán szuper állást keresni, érdekes módon a fiatal férfiaknál nem számít, hogy mikor akarnak gyereket, vagy hogy várja-e őket otthon pár poronty.

2014. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!