Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Fiúknak miért nem tetszenek...

A Fiúknak miért nem tetszenek a teltebb lányok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. csak a teltebbek tetszenek :) 36F
2014. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Bírom az ilyen kérdéseket. "Miért nem tetszenek a fiúknak a vékonyabb/teltebb/barna hajú/szemüveges/alacsony/kismellű/nagymellű/barna szemű/farmert viselő/zöld szemű stb. lányok?

Aztán jön egy rakat válasz, amiben leírják többen, hogy bejönnek nekik az ilyen típusú csajok.

Minek ez a kérdés, nem értem.

De hogy válaszoljak is rá: nekem a telt lányok jönnek be, a barátnőm is ilyen típus. Ha Te az ellenkezőjét tapasztaltad, akkor valószínűleg rossz környezetben vagy, olyan emberekkel körülvéve, akiknek más testalkat tetszik.

Jómagam viszont azt veszem észre a tág ismeretségi körömben, hogy inkább a telt nők a favoritok.

2014. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"A lányoknak miért nem tetszenek a sörhasú fiúk?"

Ez ugyanilyen értelmes általánosítás. Regadd meg a széked karfáját: mindenkinek más tetszik.

2014. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat! elegem van a környezetemből!
2014. márc. 5. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
én is úgy veszem észre, h a teltebb lányok jobban tetszenek a fiúknak
2014. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A teltebbek tetszenek. De nem mindegy hogy te hogy látod magad, sokan megukat is átverik és teltebbnek tekintik magukat miközben egyszerűen csak kövérek. Ha teltebb vagy akkor valószínű épp olyan környezetet fogtál ki ahol ez nem jön be senkinek. De ha simán kövér vagy akkor ne verd át magad is hogy "teltebb" vagy miközben nem is. Egyébként mindenféle ember van, 100% hogy akad olyan is akinek legyél akár vékony, teltebb vagy kövér de tetszel.
2014. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hogy döntsem el hogy teltebb vagy kövérebb vagyok-e?
2014. márc. 5. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát mert nem sok izgató van egy telt, hájas testben. De én alapvetően 2 csoportra bontom a teltebb lányokat:


-amelyik tisztába van vele, és tesz ellene sporttal, diétával


-és amelyik tesz magasról az egészre, nem diétázik, csak egész nap eszik, úgy néz ki mint egy bálna, és aztán a férfiakat okolja, hogy milyen szűklátású idióták, amiért nem kell egyiknek sem.


Gondolom érzed a különbséget a kettő között. Legtöbbször a második csoport olyan férfire vágyik, aki tett azért, hogy úgy nézzen ki ahogy kinéz, sportol, fut, valami. De milyen jogon, mikor ő meg az ég világon semmit nem tesz azért, hogy értékelhetően nézzen ki?

2014. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem olyan nehéz eldönteni. Ha nincs rajtad több kiló felesleges háj ami csak úgy remeg ha lépsz hanem max épp csak egy kis réteg ami dúsabb idomokat ad akkor vagy teltebb. Persze ez az én nézőpontom, lehet van aki nem így gondolja. És bocs ha esetleg megbántottalak de értelmetlennek tartom a felesleges finomkodást.
2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem is a teltebb csajokra bukik a legtöbb srác, csak ugye a haverok előtt ciki lenne,ezért inkább egy vékony csajjal pózolnak a fiúk...
2014. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!