Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen hol tartasz/tartottá...

25 évesen hol tartasz/tartottál az életben?

Figyelt kérdés

Tanulás?

Párkapcsolat? Gyerek?

Munka?

Lakás? Autó?



2014. márc. 7. 15:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
25 évesen 6 éve dolgoztam, elvégeztem egy főiskolát, 5 éve stabil párkapcsolatban éltem. Autóm nem volt, jogosítványom sem, de volt egy örökölt fél lakásom. A másikat a húgom örökölte.
2014. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%

28 leszek most.

25 évesen már megvolt a diplomám,a férjem akkor még csak a párom volt,akkor már 2 éve.Dolgozni akkor már 7 éve dolgoztam,igaz abból 4-et csak suli mellett,de magam tartottam el.Onnantól rendes 8 órás munka,jó fizetésért.

Lakásunk ma sincs,akkor is albérletben éltünk,de gyűjtünk,és tudunk venni sajátot,ami családi ház lesz (kb 30 leszek addigra,szóval kb 6-7 év alatt gyűjtjük össze).Autónk volt,van is.Gyerek nincs,majd pár év múlva.

2014. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
25 evesen ket diplomaval takaritok londonban. :)
2014. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

Pont 25 vagyok és hát most eléggé a gödörben vagyok, bár vannak próbálkozásaim. A fősulit elvégeztem, de papírom nincs, mert szakmai nyelvvizsga kéne. Én most a sima középfokút készülök letenni, mert a munkáltatóknak az kéne. Aztán ha sikerül neki indulok a szakmainak is.

Munkám nincs még, van kilátásban egy, fel is vennének de meglátjuk hogy mi lesz még.

Párkapcsolatom, gyerekem, saját lakásom és autóm nincsen.

Nagyon szarul hangzik? Remélem nem annyira.

Te hol tartasz kérdező?

2014. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nem sokára leszek 25, és most előjött, hogy mit értem el eddig? jaj mi lesz velem - kérdés :)

Tanulás: diploma megvan, most felsőfokú nyvizsgára készülök

Párkapcsolat: van, 3 éve

Gyerek: nincs

Munka: van, de keresek, mert kevés is a pénz, meg nem is tetszik annyira

Lakás: idén talán összeköltözünk a párommal albérletbe, és esetleg utána bele mernénk vágni hitelbe vagy ilyesmi, de ez még csak terv

Autó: nincs, még jogsim sem

2014. márc. 7. 15:28
 6/38 anonim válasza:
25 vagyok. 18 évesen elköltöztem otthonról a párommal. Azóta is együtt élünk.Albérletben. 9 hónapos a fiam. Dolgozom 20 éves korom óta,előtte tanultam még.
2014. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%

25 éves eszek nemsokára...még 1,5 év diplomáig, nyelvvizsgám, jogsim nincs. Kocsim nincs, lakásom nincs, szobát bérelek, szüleim fizetik a dolgaim. Diák melózni szoktam, ami max arra elég hogy kaját vehessek. Gyakorlati helyeken meg nem fizetnek a szakmámban.


Barátnő, gyerek, ezekről nem is álmodok jelenleg.

2014. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Egyetem, félbehagyva.

Házasság. Nincs.

Sok, de jól fizet.

Albérlet. Saját.

2014. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
Harmas vagyok. Miert lettem lepontozva? Nem tudtam h erre a kerdesre van rossz valasz.
2014. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Ditta323 válasza:
65%

Most töltöm majd a 25-öt /2hónap múlva/

Érettségi 1 szakmával és 1 okj-s tanfolyammal.

Tavaly mentem férjhez, gyerkőc ha minden jól megy szeptemberbe születik :)

Lakás hitellel van, de nem veszélyes, autó meg hitel nélküli jogosítvány megszerzése óta.

2014. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!