Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy ismeretlen...

Volt már olyan hogy ismeretlen emberek köszöngettek neked?

Figyelt kérdés

Nekem már párszor .Vagy visszaköszönök,vagy nem. 3 csaj állt a suli folyosóján,mentem mellettük,erre köszöntek.Szintén a suli mellett, egy csapat fiú hárenézett és köszönt.Ma megint 2 csaj meg egy fiú.Utóbbiak cigányok,a többiek nem.(Nem tudom,lehet számít).

Meg volt hogy egy cigány srác odajött,miközben mentem az

utcán,köszönt,meg elkezdett kérdezgetni hogy mizu,hova megyek,ilyenek.

A cigányokban alapból nem bízok,de mindegy.

Veletek volt ilyen?

1.Szerintetek miért köszönnek?

2.Honnan ismernek?Mert a felsoroltakból a 2. és a 3. esetben is még a nevemet is tudták.


2014. márc. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hallottak felőled. Iskolában, zártabb közösségben ez nem csoda, mindenki tud valamit mindenkiről. Lehet, hogy nem igaz, de akkor is csurrant-cseppent valami infó rólad. Utóbbi esetben meg tetszettél a fiúnak, azért akart ismerkedni. Velem is próbálkoznak, meg az idős emberek is szeretnek beszélni hozzám, sőt, van, aki csak szimplán kötelességének érzi köszönni másoknak az utcán, ha összetalálkoznak.
2014. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg a villamosvezetö integet, na és? :D

nincs benne semmi, én nem járok már iskolába, de igyis köszöngetnek, integetnek néha...sok dilis van ennyi :D egyébként én mindig visszaköszönök, és mosolygok én is.. majd megyek tovább.

2014. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy beszélgetni, barátkozni akarnak veled.

Amúgy ha például kerékpár túrán vagyok, idegen falvakban nekem is gyakran köszönnek. Főleg Ausztriában tapasztaltam.

2014. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Amúgy különösebben nem zavar,csak érdekelt.Lehet hogy másoktól hallottak rólam,elképzelhető.De egyébként nem olyan kis suli a miénk,szerintem kb. 900-1000 diák van,valahogy így,meg akkor még a tanárok.


Annyira nem zavar.Szerencsére nem szólnak be,csak a mai cigányok. :S

2014. márc. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!