Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem figyelnek...

Mit tegyek, ha nem figyelnek fel rám a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós, ivós se nagyon. Sokat tanulok.

Nem adok annyira a kinézetemre, mint egy átlag csaj. Nem mondanám, hogy hanyagolom magam, de... divatos se vagyok.

És elég sok a rossz tulajdonságom is.

És ahova megyek, ott nincs fiú...


Nincs kedvem élni.


2014. márc. 10. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát így ne is csodálkozz...
2014. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. legyél igényes

2. kezdj el öltözködni rendesen

3. új frizura

4. ne legyél stréber

5. járt el társaságba

hány éves vagy?

2014. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Csak azért ne akarj barátot magadnak, mert a többi lánynak van, annak úgy nincs sok értelme.

Egyébként pedig tényleg ne csodálkozz, hogyha nem jársz társaságba és teljesen beleolvadsz a környezetedbe, mint egy szürke kisegér, akkor nem is fognak rád úgy felfigyelni a fiúk; de előbb vagy utóbb minden lánynak akadnak majd udvarlói, a kérdés csak az, hogy mit kezd velük a lány.

Ez a nincs kedvem élni duma pedig elég szánalmasan hangzik és semmi szükség nem volt arra, hogy ideírd, mivel ettől nem lesz jobb a helyzeted, nem fogunk jobb szívvel segíteni, még csak sajnálni se nagyon fogunk. Ezt csak úgy mellékesen tenném a dologhoz.

2014. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2

És lehetőleg menjek vissza az anyaméhbe és szülessek újra.


Nyilván azok ellen a negatívumaim ellen teszek, ami ellen lehet.

Próbálok annyira igényes lenni, amennyire lehet.

Strébernek az vagyok, és pont, de próbálok szabadidőt is csinálni mellette.

2014. márc. 10. 22:21
 5/10 A kérdező kommentje:

3.

Nem kell sajnálat. MAXIMUM megértés kell.



Bulis, laza, tipikus mai emberek között sose érezném jól magam.


Azt viszont nem értem, hogy... nincs Budapest 2 millió embere között egy szintén stréber, szintén nem bulis, szintén nem tipikus mai fiatal srác, aki felfigyelne rám.


Felesleges más arcot mutatnom, hogy tapadjon rám az, akivel sose érezném jól magam.



Ki mondta, hogy nem járok társaságba?


Járok, csak ne buliba.

És kezd úgy tűnni, hogy a 22-30 éves fiúk vagy buliban vannak vagy otthon ülnek.

2014. márc. 10. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
jársz, csak ott nincs fiú ezt írtad, olyan helyre kell menni ahol vannak. más tanácsot ad, segíteni próbál, a segítséget, egy köszönöm szóval illik meghálálni, mégha nem is fogadod meg. Azt írtad, annyira nem vagy igényes. Lehet, hogy divatos sem vagy. Kit érdekel.. Ha valakinek tetszel, tetszel majd retrósan is. De mindig legyél ápolt, nincs zsíros haj, nincs száraz bőr, lehetsz stréber, mert így alapozod meg a jövőd, de próbálj ismerkedni...
2014. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez a baj a válaszokkal, hogy túl "erősek".


Egyrészt odaképzeltek olyat is, amit nem írtam.

Ápolt vagyok!!!!

Írtam: "nem mondanám, hogy hanyagolom magam"


Másrészt... miből gondolja bárki is, hogy nem teszek a negatívumok ellen?


Szóval odaképzelés, egy csomó negatívum odaolvasása, ahol nincs is.


Ezen kívül...

Nyilván tanácsért írtam ki a kérdést. De nem MEGváltozni akarok, csak változni.


Nyilván nem leszek egyik napról a másikra laza, bulizós, épp csak eleget tanuló ember.


Tehát aki azt írja, legyek az, ne csodálkozzon, hogy nem köszönöm-öt kap.



Aki stréber, az semmiféle jövőt nem alapoz meg. A stréberségemet nem szeretem magamban. De most pl az ösztöndíj is motivál. Tehát ha lejjebb adnék, a pénz is lejjebb adódna..

2014. márc. 10. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem is értem, hogy miért tetted fel a kérdést, hisz pontosan tudod, hogy mi okozza a problémádat, így azt is tudod, hogy min kellene változtatnod: társasági élet, öltözködés.


Társasági élet: olyan helyre járni, ahol fiúkkal is tudsz találkozni


Öltözködés: kicsit nőiesebben kell öltözködni (ha ezt érted nem divatos alatt), nem kell nagy változásokra gondolni, hiszen minél "messzebbről" indulsz, annál nagyobb minden kisebb változás hatása.


A stréberségnek és az átlagostól való eltérés pedig szerintem felesleges elvárás, mert attól nem feltétlenül leszel vonzóbb egy fiú szánára, ha ugyan olyanok vagytok, de ez csak a személyes véleményem.

2014. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Neked nem csak élni, de normálisan válaszolni sincs kedved, úgy látom.

(Nagy tétben mernék rá fogadni, hogy erre a hozzászólásra sem fog menni, hogy értelmes hangnemben adj választ.)

A legnagyobb baj, hogy elviselhetetlen a természeted. Neked semmi nem jó, hisztizel mindenen, ha valaki pedig netán a fájó igazságra tapint rá (mert az igazság néha bizony nem a leggyengédebb dolog), akkor egyből nagyképű, modortalan hangnemet ütsz meg vele.


"Nyilván tanácsért írtam ki a kérdést."

Nekem inkább úgy tűnik, hogy csak némi önsajnáltatás végett írtad ki ezt a kérdést. Hiszen szemmel láthatóan tanácsot el nem fogadsz, ellenben már bocs, de aki mégis tanácsot ad, azzal bunkó vagy.


"nem MEGváltozni akarok, csak változni"

A változás azt eredményezi, hogy megváltozol. Szóval ennek ilyen formán nem sok értelme volt.

Egyébként meg nem, te nem akarsz változni. Semmit. Te azt akarnád, hogy varázsütésre heverjen a lábaid előtt ezer fiú, úgy, hogy neked azért a kisujjadat se kelljen mozdítani.


Egyébként meg a problémáidra szerintem te magad is tudod a választ, nem is értem, hogy miért kellett itt ezt megkérdezni?

Nem az a lényeg, hogy legyél bulizós. Az, hogy nem vedelsz, az pedig kifejezetten előny. Nem csak úgy lehet pasid, ha minden hétvégén tajrészegre iszod magad, és miniszoknyában pucsítasz a helyi menő kiscsávók előtt. Sőt, ha értelmes fiút akarsz magadnak, akkor azt semmiképp se részegen, szórakozóhely környékén akard megtalálni!

A sok tanulás önmagában nem hátrány. Az értelmesebb fiúk szeretik, ha a barátnőjük nem buta. ;-)

De azért - ezt most a fiú-dologtól függetlenül mondom - találd meg az egyensúlyt tanulás és lazítás között! Hosszabb távon nem jó, ha éjjel-nappal csak tanulsz.

A kinézetedre meg adj kicsit többet, legalább annyira, mint egy ÁTLAG csaj! Nem kell agyonkenni magad, sőt, még sminkelned sem kell, nem kell flancos, legutóbbi divat szerinti cuccokban járnod, de legyen valami a kinézetedben, ami megfogja a fiúkat!

A rossz tulajdonságaidon meg próbálj meg úrrá lenni! Ha az sikerül, az már fél siker.


"És ahova megyek, ott nincs fiú..."

Mármint ezt az iskolára értetted? Mert pasit szerezni nem csak a suliban lehet ám! ;-)

2014. márc. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy szep vagy es apolt de ezek mellett kib*szott bunko... Ez a termeszet nem visz sokra, foleg ha minden letezo valaszra es mondatra igy reagalsz az eletben is..
2014. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!