Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan egyetemista lányról, aki 20 évesen úgy biztosítja a lakhatását, tartását, hogy idősebb férfiaknak hirdeti magát párkereső oldalakon? Szülei segítik, de az nem elég neki.

Figyelt kérdés
Már több férfival összekötő így. 40-es korosztályból.
2014. márc. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%
ha jólesik neki tegye ... ha te vagy tedd, ha nem te vagy mi a túró közöd van egy másik ember életéhez?
2014. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%

Nos aki úgy érzi van gyomra hozzá, hogy qrvuljon ahelyett, hogy elmenne diák munkázni, akkor tegye. Szíve joga, hogy cseszi el az életét, vagy hogy él majd ezzel a múlttal.

Vannak nők akiknek ez nem fér bele az értékrendjükbe, van akinek simán van ehhez bőr vagy gyomor..

2014. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
38%

Már több férfival összekötő így.


ez baromi értelmesre sikerült, gratulálok.

NEked is tanulni kellene, akkor talán kevésbé lennél irigy és kicsit értelmesebbé válnál.


Semmi közöd hozzá, ennyi a véleményem. Én a buta, pletykás nőket jobban utálom, ez van.

2014. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a lány. A mobiltelefon átírta a kérdéseket. Szüleim most tudták meg, hogyan élek. Utáltam, hogy hónap végén már nem volt mit ennem. A legutolsó pasi 1 hónap után véget vetett a kapcsolatnak, mert a felesége felhívta a szüleimet.
2014. márc. 11. 12:12
 5/51 anonim ***** válasza:
84%

Semmi jo.

Akkor inkabb otthon elek a szuleimmel, minthogy egyetemista prostitualt legyek.

2014. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
89%

Tény hogy senkinek semmi köze hozzá, de azért én is valahol úgy gondolom, hogy egy lány, akár szebb, akár csúnyább, elég jó lehetőségeket kap diákmelósként is.


Biztos le leszek pontozva, de mivel a kérdező véleményt kér, így én személy szerint undorítónak tartom, és az én értékrendembe nem férne bele. Persze ha valaki alapból ilyen (elég sokan), hogy összefekszik bárkivel, akkor annak mindegy.


De mondjuk azt is lehet nézni, hogy egy dugásért elkérhet 10-15 ezret is, de még egy kósza cumi is 5 ezer...ha nincs egy stricije aki elszedi az egészet, akkor heti 1-2 dugásból megvan az albérlet ára, szóval egy jól kinéző csajnak könnyű pénzkeresési lehetőség.

2014. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
95%

Nálam se fèr bele az ilyen de a rèszleteket az ember nem ismeri igy komoly vèlemènyt nem lehet mondani


Nyilván lehet tisztesègesen keresni pár száz forintot diák munkával de az közel se elèg hogy valaki meg is èljen belöle


Kèrdezö azt irta hogy meg unta hogy nincs mit ennie honap vègèn hát igy azèrt valahol èrthetö

2014. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy az életében majd elér egy olyan szakaszt, mikor már komoly kapcsolatot akar, és nem megélhetés miatt alakít ki viszonyokat, és félő, hogy addigra már ismerni fogják elég jól (hisz a pletykák gyorsan terjednek) és nem lesz lehetősége normális kapcsolatra a múltja miatt. Nem biztos, ez csak feltételezés.
2014. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
95%
az a véleményem, h ezer más pénzkereseti lehetőség van. sokat elárul róla, h ő ezt választotta... de mivel nekem semmi közöm hozzá, így ennyinél meg is állnék, mert nem csámcsogok sokáig mások hibás döntésein
2014. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
26%
Én nem itéllek el. Legfeljebb azért mert a feleség megtudta. Valamit rosszul csináltál.
2014. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!