Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy azért szúrum...

Normális, hogy azért szúrum el az életem mert a hugom idegesít, és állandóan piszkál?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok (FIÚ) és van egy idegesítő gerinctelen nálamnál 6 évvel fiatalabb hugom aki körül forog a világ neki mindent lehet mindent kierőszakol állandóan rettegésben tart félek tőle mert mindig elver.Volt,hogy seprünyéllel fejbevert és hetekig szédültem. Március végén betöltöm a 16. évetévem és (sajnos még általánosba járok mert visszamaradtam 1. osztályba) tehát 16 leszek és be akarom fejezni az általános iskolát szeretnék elköltözni vidékre a rokonokhoz azért,hogy ne lássam a hugomat.

Szüleim nem foglalkoznak azzal mit a ,húgom csinál mindig én vagyok a rossz még videóra is vettem mit művel a húgom és nem is tőrödnek vele ! Bár a szüleimet nem hibáztathatom jól nevetek bennünket csak a tesóm nem bír engem tehát a szülökkel nincs gond !


Normális dolog ez ?


Ha akartok írhatnátok jó tanácsokat !


2014. márc. 15. 11:04
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
Az ember személyisége döntően függ a neveltetésétől. Innentől a szüleid vastagon ludasak abban, hogy a húgod ilyen. És abban is, hogy te ilyen vagy.
2014. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Koleszba menj tanulj tovább!
2014. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van külön szobád? Jó lenne, ha nincs, kérd meg a szüleid, oldjátok meg, lefalazással, vagy bárhogy. A szobádat zárd be. A hugod kint tomboljon, magát verje fejbe a seprűvel,stb.

És kezdj el azon dolgozni, mi szeretnél lenni? mivel akarsz foglalkozni? mi érdekel? Rajzolj, fess, írj- fejezd ki az világról megismerteket. Haladj az önismeretben! Olvasd el Weöres Sándor A teljesség felé művét. Vedd ki a könyvtárból. Ezek fontosak, a húgod piszkálását le kell állítani, beszéld meg mindezt a szüleiddel (ezt a választ is megmutathatnád).

[link]

2014. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Van külön szobám de 23M2 nem lehet élni nincs a szobámba külön kijárat a kijárathoz és fürdőszoba sincs se wc szóval igen ha kimegyek megver a hugom !


Szüleim nem hibásak mert megut a hugom akkor pl. azt szimulálja,hogy aludt ha videót mutatok azt mondja,hogy ááá Ő nem tutti valami haverral csináltam és rá tettem a hangot vagy a képet !


Kollégiumot meg elfelejtehetem mert már fölvettek egy középiskolába ( élelmiszer laboránsank ) de még eldöntehetm,hogy mindent abbahagyok és elköltözök vidékre vagy lehet megbukok és nyáron tanulhatok mert nem hagy tanulni mindig zörög kaparja a ajtómat és sok havernak segítek ami ugyancsak rontja a a tanulmányom !


Ezért lehet inkább költözök és hagyok mindent veszni !

2014. márc. 15. 11:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy egy lányt nem szép dolog megütni. Mondom lányként, de a húgodat megtépném egy kicsit a helyedben, hátha helyrezökkent az a kicsike agya. A seprűnyeles után tuti kapott volna tőlem.
2014. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem uthetem meg mert o a erossebb!
2014. márc. 15. 13:15
 7/14 acelsziv ***** válasza:
Egy hat évvel fiatalabb gyerek erősebb nálad? Miféle nyámnyili nyúlbéla vagy te? Eszem megáll. Innentől mondom azt, hogy kamu a kérdés.
2014. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy 10 éves kiscsaj erősebb nálad? Nemár ember :D Micsoda férfi lesz belőled? Megver egy 10 éves? :D
2014. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én a helyedben megtanulnék pár önvédelmi fogást. Ott nem számít, hogy a támadó erősebb nálad.

Ne hagyd magad neki, állj ki magadért akkor is, ha esélyed sincs a győzelemre. Engem is egész gyerekkoromban szekált a testvérem, de megtanultam nem félni tőle és szembeszállni vele.

A szüleid pedig nagyon is hibásak, nekik kellene megfegyelmezniük a kiscsajt és nem szabadna figyelmen kívül hagyniuk, amit mondasz nekik.

2014. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

NEM KAMU KÉRDÉS !


Igen megver mer egy nagy lomha kövér állat vagyok és állandóan ezt kihasználja mindig bánt!


Volt,hogy megütütt és iskolában nem tudtam mit mondani mitn,hogy rámesett a tégla !


Húgom igazi harcművész és szinész !

2014. márc. 15. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!