Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mitől ilyen érettek...

Szerinted mitől ilyen érettek testileg a mostani 15-16 éves lányok? Étkezési szokások, genetikai állomány változás a fejlődésben, a felgyorsult világ hatása az élettani folyamatokra?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy régebben sokkal kislányosabbak voltak, manapság kész nők fizikumra. Ne kérdezd, miért érdekel, viszonylag sok ilyen korú lányt ismerek...


Komolyan, a legtöbb ilyen korú lány formásabb, mint 18-19 éves nemtársaik.


2014. márc. 16. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2014. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én látásból ismerek egy lányt, aki sötét hajú, barna szemű, kicsit délies beütésű a megjelenése is, de fehér bőrű. Simán, minden túlzás nélkül azt hittem, hogy legalább van 20 éves, ha nem több. És mikor megtudtam róla, hogy nyolcadikos és 14-15 éves, hát keresni kellett az állam. Tényleg, kívülről abszolút 20 évesnek néztem.
2014. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem állt be különösebb változás, csak ma már alkalmazzák azt a sok kis trükköt, amelyekkel ki lehet domborítani a nőies jegyeket. Legyen szó öltözködésről, sminkről, női praktikákról. Régebben nem volt ez jellemző a tinicsajokra, kislányok voltak, nem is nagyon akartak másképp kinézni. Persze ilyenek játszottak akkor is, hogy szájfény, 1-1 jobb cucc, de nem az volt, mint most.

25/F

2014. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szexuális tabuk feloldása az oka. Mindenki szép, modell akar lenni, ennek van értéke, áruba bocsájtják a nőket. Testileg előbb, érzelmileg később érnek, kiszolgáltatott helyzet.
2014. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!