Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tesóm állandóan a telómat...

A tesóm állandóan a telómat nyomkodja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy ha szólok neki fel van háborodva. Elakarnám venni tőle a telefont, akkor nem adja ide. Még az anyám is a pártját fogja, azt hogy mondja hogy önző vagyok, ha elakarom tőle venni a telót. Kiszáll a gépből és akkor a telefonom nyomkodja az internetet. L/20
2014. márc. 21. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelszavazd le a telefont és kész.
2014. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod magára a telefont? Legyen mindig a zsebedben és nem fog hozzányúlni.
2014. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

peldaul beallitasz egy jelszot a telefonra a 'huzasos' feloldas helyett, es meg van oldva a kerdes.


amugy te fizeted a telefont? mert ha igen, siman kiveszed a kezebol es kesz...

2014. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anyuék fizetik a telefonszámlát, de a telefont én vettem magamnak.
2014. márc. 21. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
20 éves vagy? A kérdés alapján tíznek gondolnálak. Mi az, hogy nem adja? Ilyen nincs.
2014. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most álljak le verekedni hogy ha nem adja ide a telefont? Kiakarom venni a kezéből nem adja de. Utána meg még meg is kapom hogy én egy irigy, önző dög vagyok.
2014. márc. 21. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:

egyszerüen tartsd magadnál a telefont és kész.


Ne enged a közelébe és magyarázd el hogy telefon az ember személyes dolga és nem akarok hogy hozzá piszkáljon bárki is.


Én se engedem senkinek hogy dolgaimhoz piszkáljanak,egyszerüen allergiás vagyok rá ha csak azt asztalomhoz piszkálnak

2014. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából, ha anyuék fizetik a számlát, akkor előfizusnak kell lennie a telefonnak, azzal meg rettentően megterhelő lehetett magadnak megvenni néhány forintért... Amúgy anno velem is ugyanez volt, csak az én tesóm még folyton nézegette is a dolgaimat a telefonon. Csak neki nem net kellett, hanem hogy átküldözgesse a képeit meg mindent a gépre, mert nem volt adatkábele. Azóta lett neki is és békén hagyja az enyémet. Szerintem szerezzetek be a tesódnak is egy internetet kezelni tudó telefont és kész.
2014. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem pár forint volt a telefonom. Húsz ezerbe került.
2014. márc. 21. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért 20 évesen 20 ezer forintnak ennyire nem kéne a földhöz vernie... :D Diákmunkás vagyok és 4-5 nap alatt kitermelek ennyit.
2014. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!