Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek belekezdeni a napló...

Félek belekezdeni a napló írásba!?

Figyelt kérdés
Na, szóval lehet hülyén hangzik, de félek belekezdeni a naplóírásba.Vettem ma egy drága naplót, de nem tudom elkezdeni írni.Félek, hogy elrontom, nem merek belekezdeni.Nem tudom hogy kezdjem el. :/ Segítsetek. :)
2014. márc. 21. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Most döntsd el, hogy akarsz-e naplót írni, vagy sem.

Mit lehet elrontani rajta?

2014. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán kezd el a legelején, amit a legfontosabbnak tartasz, mesélj magadról, vagy a családodról!

Vagy írd bele a mindennapjaidat! :)

2014. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Mit rontasz el? Nem lehet elrontani.

Az az írást rontod el vagy csúnya lesz, az nem elrontás, mert a napló a személyiségedet fejezi ki, a hibák pedig hozzá tartoznak a személyiségedhez. (Nincs tökéletes ember.)


Egyféleképpen lehet elrontani: ha nem vagy őszinte. Mert a naplót elsősorban magadnak írod, és magadnak hazudni eléggé gáz lenne.

2014. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ne kezdj bele, és add nekem.
2014. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor kezd ezzel, hogy félsz elkezdeni, és fejtsd ki hogy miért :) Ha van benned írói hajlam, akkor csak úgy ömleni fognak a szavak a kezedből :)

Én 13 évesen kezdtem, akkor csak a tényeket írtam le, huszonéves koromra viszont egészen regénystílusba mentem át, igaz főként azért mert útközben évekkel lemaradtam :D. Egyszer még lehet ki is adom :D

2014. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon elrontani nem lehet de ha te úgy érzed hogy rossz lett akkor is csak te látod
2014. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már elkezdtem tegnap késő este nagy nehezen, úgy hogy Nem is tudom mit írjak..... :)
2014. márc. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!