Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Myvip közösségi oldal székhely...

Myvip közösségi oldal székhelye, központja?

Figyelt kérdés

Gőgöm sincs melyik kategóriába kellet volna ezt sorolnom de a problémám a következő...Évekkel ezelőtt csinált valaki a myVip közösségi oldalon egy profilt az Én adataimmal és szerkesztett fotókkal amin az Én fejem van de más teste. A kérdésem pedig az hogy tud-e valaki hogy tudnám ezt megszüntetni vagy esetleg hol van ennek a közösségi oldalnak a központja, hogy személyesen bemenjek és töröltessem. És van-e esetleg mód arra, hogy kiderüljön, hogy hol regisztrálták azt a profilt?


A válaszokat előre is köszönöm!


2014. márc. 24. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Moderálás -> Bejelentést teszek

2014. márc. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezzel csak az a baj, hogy már küldtem ilyen e-mailt, viszont kaptam egy olyan választ, hogy érvényes igazolványképpel bizonyítsam, hogy valóban Én vagyok-e az eredeti személy. :) De ilyen fotót nem szeretnék küldeni még a végén illetéktelen személy kezébe kerülne.
2014. márc. 24. 02:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kerülne illetéktelen kezekbe, végülis a modiknak ez a dolguk. küldj szerintem bátran képet nincs ebbe semmi
2014. márc. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én is így jártam (mármint törölni akartam a fiókomat, de nem akarták ugyanerre hivatkozva)

nos, nincs joguk ilyet kérni, egyszerűen nem kérhetik, szó nélkül meg kéne szüntetnikük a fiókot

de tudtommal már nincs is myvip, már nincs üzemeltetője

2014. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát képzeljétek el még mindig létezik ez a nyomorult myvip, bár szerintem rajtam kívül senki nem jár fel, Én is csak az ellenőrzés végett lépek be. Rá kérdeztem a szerkesztőségtől, hogy hol van a székhelye, vagy központja mert akkor nagyon szívesen elmegyek és bemutatkozom de nem fogok fényképes igazolványomról fotót küldeni...kíváncsi vagyok mit írnak vissza.
2014. márc. 25. 00:18
 6/12 anonim ***** válasza:

az már egy halott oldal, még létezik, mert a tárhelyet még nem szüntették meg, de ez csak idő kérdése

a myvip készítői ellen pedig rendőrségi eljárás folyik

2014. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez komoly, rendőrségi eljárás indul ellene? Miért? Azt esetleg nem tudod? :) Tulajdonképpen még működik, üzemel rendesen, újra kellett regisztráljam magam ahhoz, hogy írni tudjak nekik de még mindig valami hivatalos okiratomról kérnek fotót, úgy is elfogadják ha letakarom a szig.számom. Most nem is tudom mitévő legyek...
2014. márc. 26. 01:13
 8/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem valamilyen pénzcsalási ügy, de nem akarok hülyeséget írni
2014. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én ilyenről nem hallottam, én olyanról tudok, hogy el lett adva, és már másé.
2014. márc. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

erről pedig én nem hallottam :D

én úgy tudtam, hogy mivel rendőrségi eljárás indult a tulaj ellen, így nincs már, aki üzemeltesse, ezért hamarosan meg fog szűnni

2014. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!