Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kiálltok magatokért? És ha...

Ti kiálltok magatokért? És ha egy tőletek menőbbel szemben kell megvédenetek magatokat?

Figyelt kérdés

Nem merek kiállni magamért, mert ha megmondom neki a véleményem, akkor mindenki ellenem fordul. Így se vagyok szinte senkivel jóban, mellettem senki nem állna ki, de ha megmondanám lehet hogy piszkálnának utána.

Ez a lány nagyon menő, rengeteg barátja van. Én mindig kedves voltam vele, és tényleg semmi oka utálnia engem. Zavar, hogy hallom amiket rólam mond a hátam mögött, és úgy viselkedik mintha haragudna rám. Ezek után már nem akarok jóban lenni vele. De nem merek kiállni magamért, pedig ki akarok. Mit tegyek?


2014. márc. 25. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ha eddig se állt ki érted senki,akkor aztán se fog ha kiállsz magadért.

Vagy marad egy megoldás:szólsz az ofidnak.

2014. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Hogy senki nem állna ki melletted azt te gondolod. De mi van ha mégis? Ilyen körülmények közt nem sok veszítenivalód van. Szívd fel magad és hegyibe. Állj ki magadért. Először nehéz és furcsa. De meg fogja hozni az önbizalmadat, aminek óriási jelentősége lesz az életed során.
2014. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Dehogy állnának ki mellettem, biztos vagyok benne. A képembe nevetnének vagy max csendbe lennének, de nem vagyok hülye, ismerem már őket, és igen eddig se álltak ki amikor hallottam miket mondanak rólam.

Egyébként nem is akarom hogy kiálljon bárki értem, csak simán megakarom védeni magam.

Az osztályfőnöknek meg végképp nem akarok szólni. Úgyis van jobb dolga, minthogy ilyenekkel foglalkozzon. Másrészt szerintem egy kicsit gyáva dolog lenni odamenni hozzá..

De amúgy köszönöm a válaszotokat!

2014. márc. 25. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hűlyeség már, hogy szólj anyucinak (ofő) hogy védjen meg...

Jesszus papi, állj ki magadért, ne foglalkozz senkivel, és hidd el hogy miután azt látják hogy veled nem tud szórakozni az a másik csaj, majd egyből lesz aki melléd áll.

Nem kell félni, és ne hagyd magad.

Ha a szép szóból nem ért akkor tépd meg, aztán utána biztos nem piszkál.

És hidd el egyből lesz aki melléd áll:)))

2014. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én se védtem meg sose magam. Pont emiatt, amit írtál. De figyelj, nincs veszíteni valód! Eddig sem állt ki senki melletted, senkivel se vagy jóba, akkor a helyzeteden nem fog változtatni, ha kiállsz magadért! Max pozitív irányba változik az egész dolog. Tudom, hogy nehéz. De sok sikert kívánok hozzá!
2014. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én tudod hogy kezdtem a suliban az ismerkedést, kerestem egy erősnek, vagy vezetőnek kinéző gyereket, majd kiprovokáltam, hogy belém kössön.Majd úgy elvertem mint jég a határt, persze önvédelemből, mert ő kezdte, és bizony ott karatebemutató volt, mert óvódás korom óta karatézok, mire a középiskolába kerültem, már volt mögöttem, vagy 8 év karate múlt, ami egy ilyen idős gyereknek felbecsülhetetlen előny.

ezzel néha visszaéltem míg iskolába jártam, de csak mindig "önvédelemre" használtam.

2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a főiskolás éveket inkább nem is említem,egyszer raktam rendet a koleszban, utána mindenki megismert bármerre jártam a suliban.

én így csináltam tiszteletet magamnak.

2014. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kiállsz magadért, akkor legalább egy bizonyos tiszteletet kivívsz magadnak, még ha alul is maradsz a túlerővel szemben. Más esetben még az sem jut.

(Tapasztalat.)

2014. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!