Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szexizmusról...

Mi a véleményed a szexizmusról, a transz- és homofóbiáról, a szándékos provokációkról, nyilvános megaláztatásokról? Van ehhez kapcsolódóan bármilyen sztorid? (Egy tumblr blogos kezdeményezéshez lenne szükségem a véleményedre! )

Figyelt kérdés
szexizmus, homofóbia, transzfóbia, hátrányos megkülönböztetés, megalázás, degradálás, sovinizmus

2014. márc. 30. 11:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%

1-es, mekkora egy korlátolt barom vagy. A legaljából való a felfogásod. Igazi kislány vagy.

Tök mindegy ki meleg-ki nem, nem ránk tartozik. Nem fog téged megb.szni.

2014. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
16%
Nem érdekel, amíg nem nyilvánosan pl. csókolóznak a melegek, mert amíg annyit lát a fiam, hogy két férfi egymás kezét fogja, addig ímmel-ámmal, de eltűröm, viszont amikor elkezdenek csókolózni, meg fogdossák egymást, az kiborít. Otthon, a hálószobában, ne az utcán mindenki előtt.
2014. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Konkrét sztorikkal is tudtok szolgálni? (Csak kíváncsiságból kérdezem.)
2014. márc. 30. 12:10
 4/43 anonim ***** válasza:
6%
Idióta feminista nős, vagy vega nő aki felsőbbrendűnek érzi magát sztorit szerintem mindenki ismer.
2014. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
LOL, persze, mindannyiunknak vannak érdekes sztorijai, de én még mindig konkrétumokra vagyok kíváncsi. Fenyegetettnek érzed magad? A feministák milyen érzést váltanak ki belőled?
2014. márc. 30. 12:23
 6/43 anonim ***** válasza:
0%
A legalja pont ez a becsület nélküli hozzáállás, ez a beteges világnézet. Kérdem én ha a nők, feministák ennyire támogatják a szexuális kisebbségeket miért undorodnak annyira a poligámiától? Bizonyított hogy a férfiak poligámok tehát a nők azzal hogy egy zárt párkapcsolatba/házasságba kényszerítenek egy férfit nem lesznek jobbak a homofóboknál, ráadásul csak azért támogatják a homoszexuálisokat mert tudják hogyha egy társadalom elítéli a homoszexualitást akkor elfogja ítélni a nők k*rválkodását is. Ezért kell hát felhozni a b*zikat hogy a feminizmussal karöltve két fronton támadják a férfiakat.
2014. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
4%
amit te csinálsz, kedves kérdező, az a provokáció
2014. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
33%

Én a 3-as vagyok. Konkrét sztori?

Balatonnál kempingben vagyunk ( akkor már 7. napja ), hát nem két bu... meleg jön a mellettünk levő részre? Na mindegy, pár napot kibírunk, gondoltam én. Tévesen. 1. nap semmi különös, mondták hogy helyes vagyok, mondtam, hogy tudom de nem vagyok bu... meleg. Sátorban aludtak, illetve nem aludtak. Részletezzem az éjszakai hangokat? Másnap szóltam kulturáltan ( ami nem vall rám ), hogy halkabban már. Ok, elszégyellték magukat, jó. Délután mit látok? A vízben ülve az egyik fel-le mozog a másikon, kb. 1 méteres szép tiszta víz, minden látszik. Ezután kis mozgolódás, majd kijönnek, fogdossák egymást, csókolóznak, majd kulturált hangokat hallattak a sátorban. Így lett 14 nap helyett 9 nap a balatoni kemping, és így lett 5 nappal hosszabb a hajdúszoboszlói kemping. Ja és persze ezt magyarázd meg egy 7 éves gyereknek, hogy miért nem fürödhet és miért vagyunk többet Hajdúszoboszlón...

2014. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Igen, természetüknél fogva a férfiak valóban poligámok. Azt azonban ne feledjük, hogy mindamellett, hogy ösztönlények vagyunk, a szocializációval, az elsajátított (viselkedési) normákkal végül mi döntünk, hogy mit is fogunk megtenni. A férfiak társadalmi hatalmuknál fogva úgy érezhetik, bármit megtehetnek, azonban vannak olyan képviselői is a férfi nemnek, akik képesek felülkerekedni ösztöneiken, mert tudatában vannak, hogy tetteik következményekkel járnak, nem fognak mindent az ősi női-férfi princípiumra. Hogy a poligámia erkölcsi gátlástalanságból fakadhat-e, nem tudom, nem az én tisztem ítélkezni - még akkor sem, ha magánéletemben inkább a monogám kapcsolatok híve vagyok, de ennek egészen más oka van, mint női mivoltom ténye. A hűség választás, nem fogok mások hálószobájában kutakodni, nem érdekel, kinél mi folyik. Létezésünket rengetek dolog befolyásolja, határozza meg, ez egy nagyon hosszú, kimerítő téma, amiről szívesen beszélgetek bárkivel, tényleg. Fogadjuk el, hogy nem olyan egyszerű, fekete és fehér a helyzet, hogy a nő a monogám, férfia a poligám.


Azzal pláne nem értek egyet, sőt, megkockáztatnám, hogy egy téveszme az, amit mondták a feminizmussal és a kisebbségek támogatásával kapcsolatban. A feminizmusnak nem célja a férfiak eltiprása (vannak feminista nézeteket képviselő férfiak is. A feminizmus alaptézise, hogy férfi és nő politikailag, gazdaságilag, társadalmilag. Nem cél a már meglévő ellentétek kiélezése. A feminizmus már neve miatt sokakban ellenérzést kelt, holott nem a nők jogainak előrelendítése az egyetlen dolog, ami fontos képviselőinek. Az a feminista viszont, aki a férfiakat degradálja, a férfiak ellen gyűlöletkampányt folytat, nem feminista, hanem soviniszta. Tőlük elhatárolódom.

2014. márc. 30. 13:27
 10/43 anonim ***** válasza:

Keblemre, te nő. Ilyen szép levezetést itt régen olvastam.


Egyébként tudod ajánlani egy filmet és tumblr-ös oldalakat, amik a témával foglalkoznak. Ellenben mind angol. Érdekel?

2014. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!