Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félcigány vagyok. Apukám...

Félcigány vagyok. Apukám cigány, anyukám magyar. A külsőmet teljesen az apám családjától örököltem de a személyiségemet biztos anyukáméktól és nagyon gátlásos és félénk vagyok hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan miért vagy félénk, szégyenled a a származásod?
2014. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hidd el az én szememben nem vagy cigány:))
2014. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát igen. .
2014. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem szégyellem hanem alapból félénk vagyok
2014. márc. 30. 14:17
 5/16 anonim ***** válasza:
kuldesz kepet magadrol hatha csak szerinted latszodik h cjogany ver folyik az ereidben:))
2014. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mondom hogy külsőre teljesen cigány vagyok és nem szégyellem csak a temperamentum az nyugodt
2014. márc. 30. 15:13
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
És miért akarsz megváltozni, természetre is cigány akarsz lenni? Segíthetek, olvass bele egy napilapba, vagy nézd meg este a híradót, ezer példa van rá. :D
2014. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Változnod nem kell, csak meg kell szoknod a félelmet. Ami annyit tesz, hogy először nagyon nehezen, másodszor hullámokban feltörő izgalmak közepette, harmadszor pedig kb némi aggodalommal, majd azután természetes, kissé feszült várakozással kell a ma félelmetes helyzetekbe kegyetlen bombát ugranod.
2014. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nyugodj meg, ha anyád összeállt egy cigánnyal, akkor az egyetlen normális magyar szemében sem számít már magyarnak. Ő is csak egy cigány. :) Nincs mitől tartanod.
2014. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

A ti anyátok meg örülhet nektek meg magának, egybites állatok. Környezetismeretből is tanulnotok kellett, hogy nincs összefüggés. Később elemeztek, bizonyítottak. És az odvas fejeteken úgy szaladt át, mintha ott se lett volna. Nem hogy örülnétek, gyökerek, hogy egyre-másra tűnnek fel a normális, szelíd, igyekvő cigánygyerekek, miközben ti sorban húztok külföldre "boldogulni", és ha már egymondatos trollkodásra vetemedtek, fogalmaznátok meg olyat, hogy "bár ebből lenne járvány", aztán érti mindenki.


Persze aki nem találja magában a jóindulatot, az nehezen veszi észre másban is. Elvileg nem meglepő, mégis mindig tudok csodálkozni rajta. Hogy tudja valaki saját magát ennyire megvezetni?

2014. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!