Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit teszel, hogyan kezeled,...

Mit teszel, hogyan kezeled, ha egy számodra fontos ember becsap, átver?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásul veszem, és minden kapcsolatot megszakítok vele.

A bizalmamat elveszti, onnan kezdve jelentéktelennek tartom, és fölöslegesnek az életembe. Persze ez a gyerekemre nem igaz, se közeli rokonomra, mert őket nem én válogatom, de barátnál vagy párkapcsolatnál ez a módszer. Őket szabadon választom magam mellé. Ha ilyet tesznek, akkor rosszul választottam, ennyi.


Ha valaki egyszer átver, az nem az én hibám. Ha ugyanaz az ember újra átver, az már az én hibám.

2014. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magamba zuhanok egy időre, és attól függ, hogy ki ez az ember családtag, vagy felejthető, mert mindkettőt másképpen kezelem.
2014. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahogyan visszavágok, ezzel okot adok arra, hogy ő szakítsa meg a kapcsolatot.


Őszintén szólva nem ésszerű dolog, sokkal érettebb döntés lenne egyszerűen megszakítani a kapcsolatot az illetővel, de egy féreg ember véleményére nem adok. Édes a bosszú. :)

2014. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!