Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek tanyára, ha van...

Kiköltöznétek tanyára, ha van rá lehetőség? A város mellett van közvetlen, erdős részen.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 16:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A betöréstől én is félek.
2014. ápr. 4. 16:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kutyát akarnék tartani, nem mennék ki a tanyára, mert akkor több a bosszúság, mint a pozitívum.


Amúgy én kiköltöznék, de lenne nem is kicsi konyhakert, tartanék baromfit, nyulat, sertést és még talán egy-két kecskét is.

Két autó alapfeltétel lenne, mert a párom nem tudna máshogy dolgozni járni, nekem pedig gondoskodnom kell a gyerekek oviba, iskolába szállításáról.


Túl nagy hó, túl sok eső, igen, ez benne van a pakliban, ezzel számolni kell.

A kullancsoktól ha parlagon hagyod a területet, akkor kell tartani, az én szememben nagyobb veszély a vadállatok potyázása. A róka veszettség hordozó lehet, a vaddisznók meg nem fognak megijedni a kutyától.

A vizet be kell vezetni, a szennyvíznek elég egy emésztő. Villanynak ha van elég pénz vannak alternatívái az előállításra. A gázt palackokkal is meg lehet oldani, de a téli fűtés rizikós.

2014. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Én kiköltöznék.


Mind a két helyen laktam már: kisváros melletti tanyán, most egy megyeszékhely belvárosában lakunk.


Szeretem én is az éjjel-nappalikat, a pizzarendelést, de ahogy Arany mondta (VIGYÁZAT, KÖZHELY :D):


"Szülöhelyem, Szalonta

nem szült engem szalonba;

azért vágyom naponta,

kunyhóba és vadonba."


(Lehet, hogy nem jól idéztem. :))

2014. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen a környék, vannak-e betörések, stb.
2014. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én városi emberként kiköltöznék de csak akkor ha

- van kocsi

- van víz, villany, gáz a házban

- van internet, telefon,

- van mélyhűtőládám

- van pénzem

2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de csak ha biciklizős távolságra van a várostól, mert vezetni nem szeretek. Álmaim otthona lenne egy kis tanya közvetlenül a város mellett, pláne erdős részen!
2014. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a havat nem takaritják akkor tėlen mit csináltok?
2014. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Lefizetnénk a hótolót menjen egy kört nálunk :)
2014. ápr. 4. 16:48
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy itt felteszed a kérdést, nem sok esélyt látok rá, hogy kimentek.

Én kimennék és permakulturával foglalkoznék. Ja hogy mi ez? Kérdezd meg a GYK-n! :D

2014. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi pénzért nem költöznék ki. Én szeretem a nyüzsit, világ életemben városban laktam. Meg én félnék is ott a semmi közepén, főleg este. Akár a betöréstől, akár a vadállatoktól, de nem aludnék nyugodtan.
2014. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!