Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg valakit...

Hogyan találjak meg valakit facebookon, twitteren, instagramon, vagy egyéb közösségi oldalakon, ha csak nagyon kevés információm van róla, és még a nevét sem tudom?

Figyelt kérdés
Elég fontos lenne. Tumblrin találtam rá erre a bizonyos személyre. Annyit tudok hogy néz ki és ha minden igaz valahol az usa keleti részén él. Már próbáltam mindent, pl barátairól adatokat keresni, ott az ismerősök között, vagy bármi, de egyszerűen nem megy. Segítsetek kérlek! Igazából jó lenne bármely oldalon rátalálni hisz ha már az instagramja meg lenne az is elég lenne, nem kéne pont a facebookja.
2014. ápr. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért az USA K-i részén egy páran élnek... :D
2014. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom de na :|
2014. ápr. 10. 19:24
 3/3 anonim válasza:
Mi a tumblr neve? abból kiderülhetnek dolgok, én facebookkal regisztráltam erre az oldalra ;) vagy, ha gépen rákeresel és behúzod az egyik tumblr képét, a google keresőbe, rengetek találatot kiad, amivel akáár a face-adatlapjához is eljuthatsz, sok sikert!!
2014. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!