Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki ismerkedés fázisban...

Ha valaki ismerkedés fázisban beszélgetéskor nem kérdez rólam semmit, nem is akar igazán beszélni velem?

Figyelt kérdés
Egy velem azonos nemű iskolatárs, én egy csomót kérdeztem már tőle, ő meg rólam semmit. Vagy nem is szükséges hogy a másik kérdezgessen?
2014. ápr. 9. 18:22
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy nem hagyod szóhoz jutni..:DD Vagy csak nem akar kérdezni. Figyeld a jeleket, hogy mit csinál akkor, mikor beszélsz vele...
2014. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem mindenki tudja, hogy mit csináljon barátkozáskor. a legjobb barátnőmmel (immár hat éve) az elején nem sokat beszéltünk, akkor is csak én kérdeztem. egyszerűen, nem tudta, hogy mit kérdezzen. meg úgy volt vele, hogy ha akarok, akkor majd mesélek. vannak ilyen emberek.

meg persze olyanok is, akiket nem érdekel a másik, csak magukkal vannak elfoglalva. de ahhoz, hogy meg tudd, ő melyik csoportba tartozik, ahhoz meg kell ismerned.

2014. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!