Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van ha egyszer tenyleg...

Mi van ha egyszer tenyleg megolom magam? 16L

Figyelt kérdés
Bocsanat elore is, telorol irok Itt ulok matek oran es legszivesebben az epulet tetejeb lennek most keszenallva arra hogy leugorjak. Nem birom tovabb, nincs mar egy baraton se. Antidepit es nyugtatokat kell szedbem mar fel eve de meg rosszabb. Nen tudok orulni semminek. Utalok suliba jarni mert csak a fiukkal vagyok joba de vepuk is csak haveri szinten. Mosolyognom kell meg nevetni mikor legszivesebbeb sirnek. Reggel mar kibogtem magam egyedul. Folyamatosan sirhatnekom van most jon ki minden. Csunyanak erzem magam. Volt ido mikor megbaratkoztam magammal de most ujra elojottek az elfojtott dolgok. Meg akarom olni magam. Csak a csaladom tart vissza de ez igy szornyu csak vegetalok. Alig varom h hazaerjek es aludhassak egesz nap. Felek hogy megint elkezdem magam vagdosni. Nem tudom mit tegyek mindenki utal :(
2014. ápr. 14. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

" mindenki utal "


Valószínűleg ez nem igaz.


" Antidepit es nyugtatokat kell szedbem mar fel eve de meg rosszabb. "


Akkor menj vissza ahhoz, aki felírta neked ezeket. Vannak olyan gyógyszerkombinációk, amik az adott személynek nem használnak eléggé - lehet az egyik lecserélése megoldja a problémát.

Legalábbis a gyógyszerekkel kapcsolatos problémát, a többi megoldására neked kell igyekezned.

2014. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A matematika sokkal érdekesebb, mint gondolnád. Figyelj oda, és hagyd ezeket az ostoba gondolatokat. Szép a matematika és ha odafigyelsz és ezt észreveszed, magad is szépnek fogod érezni.
2014. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Vszinüleg egy nagyon rossz álomvilágban élsz. Egyedül, rokonaiddal, ismeröseiddel esetleg szaksegitséggel kell megtalálnod a kiutat. (Nagyon röviden és primitiven azt javasolnám, hogy gyere, jöjjünk öszze, szexeljünk egy jot mielött tényleg megölöd magad!)
2014. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szokott az embernek pocsék életszakasza lenni, te most rossz időszakot élsz át de lesz szép az életed hidd el. A matek meg uncsi és $z@r ne vedd be hogy izgalmas csak kellenek az alapműveletek az élethez a többit soha nem fogod használni.
2014. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

" Mi van ha egyszer tenyleg megolom magam? 16L"


Le tudom írni, hogy mi lesz ha te öngyilkos leszel és meghalsz.

-A szüleid, családod összeomlik, nem értik miért okoztál nekik ekkora fájdalmat. Elintézik a temetést, majd eltemetnek

- osztálytársaid 1-2 hétig csámcsognak rajtad, és persze ezer pletyka lesz, hogy ki miatt vagy miért csináltad. Lesz aki sajnálni fog, lesz aki ostobának fog tartani, lesz aki csak ennyit mond: "Halottakról vagy jót vagy semmit"


De 1 biztos. Az élet megy tovább, és 1 év múlva anyukád, és apukádon kívül senki nem fog emlékezni rád. Talán majd a 20 éves osztálytalálkozón leszel megemlítve, persze nem az emlékezés miatt, hanem, hogy milyen buta voltál, mert te a sok jót már nem élhetted meg.


Én ezzel szemben azt mondom, hogy a mai fiatalság annyira unatkozik, annyira nem tud mit kezdeni magával, hogy ilyen hülyeségeken agyal mint öngyilkosság.


Csak, hogy tudd:

1 életed van. Nincs visszajátszás, nincs újabb esély ha kinyírod magad

2. A sorsod olyan amilyenné te magad alakítod. Ha te egész nap nyivákolsz, butaságokon töröd a fejed akkor semmi nem fog változni.

Ha azt akarod, hogy legyenek barátaid, boldogabb legyél, akkor emeld fel a fenekedet, és tegyél érte. Változz, hogy jobb legyen, így az életed is jobb lesz.

2014. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 amanda baba válasza:
Biztos vannak az életedben olyan emberek akik szeretnek,gondolj rájuk.Ha csak egy ember is fontos neked már érdemes élned!!
2014. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És mégis mi a bajod? Annyira kényelmes az életed, hogy jó dolgodban már nem tudsz magaddal mit kezdeni? Szedd össze magad, ne rinyálj folyamatosan, és a hangulatod is javulni fog.
2014. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis figyelemkoldusok sose terveznek be egy működő öngyilkosságot. Csak a karmolgatás meg a megnyomorodás a szellemi színvonal. De ha sikerül valami csoda folytán, attól se lesznek okosabbak.
2014. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: 1. köszönd meg a szüleidnek az eddigi trehány nevelésüket, amelyet veled szemben gyakoroltak.

2. add meg a számukat nekem, hogy szájbav..gjam őket azzal kapcsolatosan is, hogy a magyar állam közpénzén iskoláztatnak téged, jelenleg is.

2014. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mennyi PhD egy helyen :)
2014. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!