Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt valaha olyan,...

Veletek volt valaha olyan, hogy egy konkrét személyre gondoltatok és nagyon rossz érzésetek lett?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire érthető, ezért leírom, hogy velem hogy történt.

Szóval van egy ismerősöm, akivel szerencsére már nem kell találkoznom, de régen amikor osztálytársak voltunk mindig beszólogatott, ok nélkül bántott. Én gyakran visszaszóltam, mert nem vagyok az a félős típus. Nagyon rossz emlékek fűznek hozzá. A múltkor eszembe jutott ez a lány, ezért megnéztem a facebookját. Betöltődött az üzenőfala, megnéztem néhány képét, de nem bírtam sokáig. Egyszerűen szinte rosszul lettem. Többet nem is szeretnék rágondolni, komolyan gyomorgörcsöm volt. Azt éreztem, hogy miért kell itt lennem, amikor annyi jó hely van a világon és miért kell egy ilyen önző, csak saját magával törődő lányt ismernem. Az életkedvem is elment.

Ez normális? Veletek is volt már ilyen?


2014. ápr. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM, ez nem normális.


Ha valakit ennyire utálsz, akkor minek keresed meg a profilját?!?!?! Az meg, hogy rosszul vagy ettöl, eléggé beteges dolog.

2014. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az túlzás, hogy ennyire utálom. Majdnem egy év eltelt. Nem mondom, hogy szeretem, de azért nem is gyűlölöm. Mondom, inkább csak rossz érzésem van a hasam tájékán ha rágondolok.

Hogy miért mentem fel a facebookjára? Talán mert kíváncsi voltam,hogy mi van vele. És örülök, hogy te ennyire egyértelműnek tartod, hogy nem nézed meg olyas valaki profilját, akit utálsz. Én se nézem mindennap, 1 éve nem láttam és most mentem fel először. Nem mond azt nekem, hogy te soha rá se néztél olyanra akit utálsz!

Köszi a választ!

2014. ápr. 16. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel egyáltalán nem vagyok a facebookon, ezért garantáltan nem néztem meg ilyen valaki profilját, de ha fenn lennék, akkor is csak olyanokat keresnék meg, aki pozitiv.
2014. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Egyszerűen rosszul vagy attól, hogy valakire gondolsz. Miért lenne ez abnormális??
2014. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy?

Szerintem ez nem normális. Valami mélyebb oka csak van. Ennyi idő alatt már túl lehetne lépni rajta.

2014. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!