Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert akkora drama egy egyedul...

Miert akkora drama egy egyedulallo, gyermektelen no?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez dráma? Minden nő így kezdi.
2014. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kinek? Nekem nem.
2014. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod egyáltalán mit akarsz kérdezni?
2014. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak a csordaszellemű embernek dráma.
2014. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem dráma. Sokszor a már révbe ért barinők szeretik ezt az érzést kelteni egy szingliben. Ennek az állapotnak is megvannak a maga áldásai. Egy párját kereső férfinak pedig egyenesen szerencse ez az állapot egy nőnél.
2014. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minél idősebb az egyedülálló gyermektelen nő annál határozottabban kövonalazódnak ki számára a megfelelő társ és apajelölt tulajdonságai. Mivel ismeri magát és az igényeit , annál kevésbé képes kompromisszimokat kötni.
2014. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert a konvenciókat utolsó vérig követő, sorból kimaradás miatt rettegő birkákról beszélünk, nem pedig individumokról, akik önkiteljesedésre, önmegvalósításra, sokrétű, teljes életre törekszenek. Ott van aztán a biológiai program is. Ez a már említett másikban való keltés az, ami nem jó.


#6, ezt gondold át mégegyszer. Amit írsz úgy hangzik, mintha önismerettel nem is lehetne párt találni, holott csak azzal lehet. De lehet, hogy egyet mondunk, csak kacifántosan fogalmaztad meg.

2014. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Szerintem egyet mondunk csak kicsit túlfogalmaztam. Amikor már tudja milyen társat szeretne maga mellé egy nő, nehéz rosszabbal beérni. Fiatalon még sokaknak elég ha szép a szeme a jelöltnek, vagy jó a dumája. Később már igényesebben választ társat egy szingli nő, de az igényesebb szempontok alapján kevesebb a "választék". Szerintem akkor sem szabad lejjebb adni az igényeket, mert annál még egyedül is sokkal jobb mint egy rossz kapcsolatban.
2014. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6. válaszoló, miért kéne rosszabbal beérni? A párkapcsolatnak az a lényege, hogy azzal legyél, akivel neked jó és akit te szeretsz. Ha csak azért vagy párkapcsolatban, hogy ne legyél egyedülálló és ne nézzenek le emiatt mások, az sokkal gázabb, mint egyedül lenni.
2014. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha neki nem dráma, nekem sem.

De az biztos, hogy szeretet nélkül élni hosszú távon igen romboló hatású. (Ez nem azt jelenti, hogy bárkivel be kellene érni.)

2014. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!