Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan helyzet...

Szerintetek van olyan helyzet amikor jobb befejezni az eletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! ÉN az a tipikus balf,.sz vagyok akinek minden rossz az eleteben. Kezdjuk mindjart a kulsosegekkel. csunya vagyok amin a smink sem segit,kover ( direkt amin es nem akin targynak sem mondhato mutans vagyok.) De ez csak kulso ettol barki lehet boldog. Amde ehhez tarsul a rendkivuli butpasag es figyelmetlenseg amit reszben szuleimtol szereztem masreszt kialakult. a suliban folyton rohognek rajtam...nem sikerulnek a dogaim sem.

nagyon rossz csaladba szulettem lopnak hazudnak isznak verekednek es szarnak bele mindenbe.

barataim sincsenek egy se hiaba vagyok kedves vagy barmi. anyukamat most erte baleset egy nagyszulom haldlik...a baratom is itthagyott :( erettsegiznem kene ,nyelvvizsgazni de hiaba gyakorlok nemegy

Kihangsulyozom nekem mindig is rossz volt. mar ot evesen is annyit szenvedtem,mint egy haborus bunos....

18l


2014. ápr. 20. 16:20
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nincs olyan helyzet amiből ne lehetne kijönni :) az a problémád, hogy 'ránézel' a problémáidra, és mivel soknak találod, ezért azt hiszed erődön felül vannak :)

Koncentrálj egyszerre egy dologra... és próbáld meg egysével megoldani őket.

Sikert!!!

2014. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Eloszor is NEM, nincs olyan helyzet amikor "jobb befejezni az eletet"!! Mindenki okkal szuletik es neked is megvan a sajat eletfeladatod csak kikel tapasztalni miben vagy jo es miben nem:) 18 eves lany vagy. Nincs olyan, hogy csunya a szepseg, a kulsosegek szubjektivak mindenkinek mas a szep, a csunya. Hat ha kover vagy, akkor egyel kevesebbet nemkell gyilkos dietakhoz folyamodni, jarj el futni vagy neha picit tornazz.. Ez csak elszantsag kerdese, de elarulom, barki letud fogyni ha akarja es tenyleg szeretne:) Butasag es figyelmetlenseg? Ha igy allsz hozza, biztosan. Miert nem ertekeled egy picit jobban magadat? Tanulj egy picit, vagy keresd meg azt, amiben jo vagy:) Lehetsz buta, es figyelmetlen ha kedves vagy, megerto es turelmes.. Nemkell minden munkahoz esz. Tobbnyire igen, de MINDEN embernek kivetel nelkul van valami, valami olyan, amiben jo, amit szivesen csinal... Te sem vagy kivetel:) Sajnalom a csaladi hatteret, de nekem sem volt valami egyszeru helyzetem amikor kisebb voltam... De ez tett erosse, eretebbe es tapasztaltabba. Ami nem ol meg, az megerosit:) Lenyeg a lenyeg, nem vagy egyedul. Nagyon sok mindenkinek rosszabb az elete, mint neked.. Probald meg ertekelni azt, amid van.Az onsajnaltatas barkinek megy, de az, hogy tegyen is valamit az mar nemeppen. Te magad lehetsz a valtozas, ha hiszel benne. Mar felnottnek szamitasz, szoval elis koltozhetnel nezhetnel osztondijakat, vagy pedig TANULHATNAL az erettsegire, hogy ne anyukad es apukad sorsara juss. Nem fogod megbanni, csak tegyel erte. Amugy nemhiszem, hgy barmit is segitettem, de ha komolyan rosszul erzed magad, biztos van olyan ember akivel megbeszelheted ezeket:) Hidd el, ez itt olyan szemelytelen.. Sokkal tobbet er egy megerto szempar es egy barati oleles:)
2014. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet abbahagyni. Ismerj meg engem.
2014. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80 évnyi szenvedés után már abba lehet hagyni, addig csak a tűrés marad.
2014. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan helyzet, de a tiéd messze van attól.

Ha nem tetszik az alakod, sportolj, ennyi. Egy probléma megoldva.

Olyan meg nincs, hogy hiába gyakorlod, nem megy. Ha ez a baj, keveset gyakorolsz.

A csúnyaság meg szubjektív dolog. Ami neked szép, lehet hogy nekem csúnya. Azzal hogy volt már párkapcsolatod, be is bizonyítottad hogy vannak olyan srácok, akiknek tetszel.

18 évesen ne azzal törődj, hogy honnan jöttél, hanem azzal, hogy merre tartasz. Az érettségin, a sportban vagy a nyelvvizsgán mindenkit hidegen hagy a családi háttered.


Az a nagy helyzet, hogy kifogásokat keresel. Ha úgyis látod, most szar a helyzeted, és nincs ki út, tudd, hogy rosszul hiszed. Csak tenni kell érte. Még többet.

2014. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyógyíthatatlan betegségben szenvedők sem dobják el az életüket,mert holnap és holnapután vagy később kitalálhatják a megmentésükre való gyógyszereket,kezelést.Biztosan láttál olyan embert akinek fájdalom az is amikor megy,de muszáj elmenni a közértig,hogy enni tudjon.Sokan,sokszor érezzük azt amit te,ám az elmúlik egy idő után.Mi volna,ha váltanál és azt mondogatnád önmagadnak "nekem sikerülni" fog! Sokat meditálsz a sorsodon,de mi történne ha az önsajnálat helyett eljárnál sportolni,könyvtárba,segítséget kérnél az osztálytársak valamelyikőjükétől a nyelvtanulásban? Ne vedd ledorongolásnak a véleményemet,nekem csak az a célom veled,hogy mozdulj meg saját érdekedben! A hasznos időt hasznosan kell eltölteni,mert ha sokat keseregsz akkor akár bele is betegedhetsz!!!!!!
2014. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van olyan helyzet. De a tied nem az a helyzet.

Végtagok nélkül, tolószékben, vakon, süketnémán. Az olyan helyzet. Te csak egy tipikus rinyagép vagy, neked ezért nem jön semmi össze.

2014. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!