Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon a privát...

Ezen az oldalon a privát üzenetekre sokan miért a lehető legrövidebben válaszolnak?

Figyelt kérdés
Szóval flegma, tömör, rövid válaszokat adnak, amit nem nagyon szeretek, ha egy kérdésre mondjuk egy választ bővebben is ki lehetne fejteni. Titeket nem zavarnak a tömör, rövid válaszok?
2014. ápr. 21. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igyekszem boven kifejteni privatba is amit szeretnek..lehet ezert nem valaszolnak.
2014. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a nyilvános kérdésre önként, saját választása szerint válaszol valaki, a privátra meg csak udvariasságból, ha már célzottan neki szegeztek egy kérdést, nem akarja teljesen figyelmen kívül hagyni. Ezt az oldalt mégiscsak a nyilvános kérdésekre találták ki, a privát csak egy ritkán használatos ráadás funkció.
2014. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nos, akkor ezt itt bőven:

az én véleményem az, hogy a privát egy olyan dolog, hogy arra tényleg csak illedelmességből válaszolsz, mert kit érdekel, hogy egy kérdés alá odaírom egyszer, hogy kösz, de írd le a géped konfigját, anélkül nem fog menni, erre a mai napon épp a 10edik rohadtul nem ahhoz a kérdéshez kapcsolódó problémáját küldi el nekem privátba. válaszolok neki, mert hát vette a fáradságot, írt nekem, de hát csak nem fogom leírni neki az egész html nyelvet oktatómódban... Meg olyan hülye kérdéseket szegez nekem, amit én kapásból tudok, ő persze lehet, hogy nem, de idegesítő, hogy logikával kitalálható. Persze hogy nem baj, ha .php a kiterjesztés. Meg a google-ba szó szerint beírható kérdések, tökéletes válasszal rá, hát miért tőlem kérdezi meg? iért használja valaki ismerkedésre a gyiket? Aztán miért kezd el írogatni privátban? Aztán egy sértő levélre, amiben a válaszomat kritizálják, mit válaszoljak? Csak nem hagyom lezáratlanul, sértené az önérzetem, visszaírok, de nyilván röviden. És ne írj privátban, mert 3 szót fogok csak visszaírni ;D

2014. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert az itt lévők többségének az intelligencia szintje 5 mondatnál többet már képtelen feldolgozni és értelmezni.
2014. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem mások szokásait, de én nem szoktam válaszolni egy kérdésre privátban, de nem értem miért kéne tovább húzni a válaszadást, amikor tömören és érthetően megválaszolható a kérdés?
2014. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szeretek rá válaszolni.

Általában ha valakit megtisztelek egy monológgal, akkor úgy véli, hogy felcsaptam az ő saját lelki szemétládájának, és kiteregeti minden problémáját, holott engem rohadtul nem érdekel, azt se tudom ki az, sok esetbe a nemét se tudom, de ő azért elmeséli nekem, hogy márpedig őt bántják, ő beteg, ő depis, ő öngyi lesz. De engem ez nem érdekel.

Ha meg írok neki egy mondatot, amiben tömören benne van a válasz, és az is, hogy nem vagyok a haverja, azt tudomásul veszi és békén hagy.

Ha privát chatelni akarnék, nem itt csinálnám.

2014. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért baj ha valaki privátot ír egy válaszodra. Gondolom én, hogy azért írtál a kérdésre választ, mert értesz a témához. Sokkal jobb egy élő embertől megkérdezni dolgokat, mint rákeresni.

Én mondjuk nem szoktam priviket írogatni, de ahogy tőlem telik mindig próbálok rendesen válaszolni.

2014. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hetes!

Azzal nincsen baj, ha az adott témáról szeretne többet tudni, abban bármikor szívesen segítek, de mint mondtam, leírtam neki egy monológot pl arról, hogyan tartsd tisztán a roadstered vászonját, igen én segítettem neki, de ennyi. Nem akarom megismerni, nem érdekel az élete, milyen kocsija van, engem csak az érdekel, hogy segítettem neki és kész. De ezt sokan képtelenek felfogni..

2014. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a típusok szoktak írni:

Az ismerkedős, legutóbb is írt valaki hogy "jó a neved" és sok szmájli...na most ezzel mit kezdjek? Amúgy is ez a fajta ismerkedés még soha nem vezetett sehova, pár levélváltás után vagy én unom meg, vagy a másik fél, akkor meg mit pazaroljam az időmet?

Aztán ott vannak azok, akik nem bírják a kritikát, és sértődöttségükben írnak, általában 10-en éves p..csák, azzal megint mit csináljak?

Vagy a nagyokosok, akik csak "jól megmondják" privátban, mindenféle anyázásokkal tarkítva a mondandójukat...az ilyen esetekben meg a moderátornak írok levelet.

Meg sok kérdésnél kifejtem helyben mit gondolok, de jobban szeretem ha mások is látják, és tudnak esetleg korrigálni, több szem többet lát alapon.

Meg kaptam már ilyen lelkizős "éreztem hogy forr köztünk a levegő" levelet is, hát azt meg ne nekem írja már le, vezessen naplót vagy valami.

Meg amit már fentebb említettek, ha valaki olyan kérdéssel jön, hogy "hogyan csináljak 3d-s animációs filmet, leírnád lépésenként?"...azzal végképp nem tudok mit kezdeni.

2014. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De mondjuk vannak olyanok is, akiknek kifejtősen válaszoltam, pl repülőgépes, számítógépes témákban, kisregénnyel.
2014. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!