Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaltam nem jol? Ti mit...

Mit csinaltam nem jol? Ti mit tennetek a helyemben? Tanacsot szeretnek.

Figyelt kérdés
Tiz napig vendegsegben leszek szülöfalumban.Ma athivott a szomszedasszony akivel igen jo a szomszedi kapcsolat,hogy bemutassa uj baratjat,aki 9 evvel fiattalabb töle,most ismerkedtek meg.A pasi jo modoru,jol keres ,apolt,viszont ezt nem mondhatnam a szomszedasszonyra,ö magara nem ad,bajusza van,nem hordja a protkojat stb.Amikor indultam haza,a pasi kerte a telefonszamomat,hat abban a pillanatban(persze most maskepp csinalnam),odaadtam neki,meg a nö segitett.Hazaertem,mar kaptam 2 sms-t hogy mennyirre tetszem neki stb.Ezutan következett meg vagy 5-6(ekkor mar nem volt a nönel),hiaba irtam hogy van kapcsolatom,azt irta vissza ,nem szamit neki,nem tudja meg senki.Ujra nemet mondtam,es kikapcsoltam a telefont.Delutan hiv a nö,hogy kapcsoljam be a pasija akar valamit a külföldi munkarol kerdezni.Bekapcsoltam,persze nem az volt az ok,erre irtam neki több smst ne küldjön.nem is küldött.Majd kesöbb atjött a szomszedasszony,kerdezte mit akart a pasi,mondom neki,hat a munkat es szeretne kapcsolataban maradni velem,viszont en neki megmondtam nem szeretnek ismeretseget,ha kell neki valami csakis a szomszedasszonyon keresztül,mig a szomszedasszony nalam volt,telefonalt neki,persze ö is,tagadptt mindent,en is.nem mertem a nönek megmondani,valojaban a pasija mit is akart.Ö is azt allitotta a pasi,en nem akarok vele barat lenni,ki is törölte a szamom.Engem bant most a lekiismeret,meg kellett volna mondjam a szomszedasszonynak ,milyen is a baratja?Ilyenben meg nem volt reszem,gyorsan jött minden,es hat ez törtent.Ti mit tennetek,beszeljek vele,vagy elhalgassam?Nagyon bant.Elöre is köszi
2014. ápr. 22. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor indultam haza,a pasi kerte a telefonszamomat,hat abban a pillanatban(persze most maskepp csinalnam),odaadtam. Na ez az amit én nem csinálok egy először látott férfi esetében. Nekem is megadod ha kérem kérdező.
2014. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Megadtad a telefonszámodat, a pasi meg nyilván magából indult ki, és úgy gondolta, te is akarsz tőle valamit.

Hát, miután már össze-vissza beszéltél erről a szomszédasszonynak, szerintem ne szólj semmit, max. ha a pasi nem száll le rólad (elég érdekesen tudnád megmagyarázni, hogy elsőre nem azért hazudtál, mert neked is bejön a pasija).

2014. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most már ne kavard fel az állóvizet.Amíg lehetett,addig nem szóltál,hirtelen cselekedtél,most már jobban teszed,ha hallgatsz.Legközelebb meg gondolkodj,mielőtt cselekedsz.
2014. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Hát ha furdal a lelkiismereted, akkor az később is úgy lesz.

Már csak a saját nyugalmad érdekében is el kéne mondanod az igazat.

2014. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt feltételezem, a bajuszos nőnek pénze van, tehát nem szerelem fűzi össze őket. Legalább is a pasi részéről nem. Ha a pasi pénzért képes a bajuszosnak tenni a szépet, akkor ápoltság ide, vagy oda, megérheti a pénzét. Ebbe benne lett volna egy kóbor találkozó a 10 nap alatt - ha te is benne lennél. Hagyd őket a fenébe, s máskor gondold át, kinek adod meg a tel.számodat!
2014. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak biztos van valami beütése ha egy ilyen trampli kell neki minta comcéd asszonyod.Hát most már hallgass,ha eddig azt tetted.Most ha bekavarsz szava hihetetlenné válsz.
2014. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a sok valaszt.Külfödi munkarol volt szo,mivel en kint elek,es hirtelen ezert adtam a szamot,de rögtön megbantam.Különben a pasi jol keres,nem is ertem miert akar külföldre menni.A nö nem gazdag,nagyon szegeny.
2014. ápr. 22. 20:11
 8/12 anonim válasza:
Beütése annak van aki idegen férfiaknak osztogatja a telefonszámát.
2014. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehogy ketten szövetkezzenek ellened, ha őszinte lennél a nőhöz. Ő nem hinne neked, a pasi tagadna, és a végén azt sütné rád, hogy te kezdtél ki a palijával. Tudomást sem vegyél róluk, aztán letelik az a 10 nap. Ha továbbra is zaklat odakint is, cserélj telefonszámot! Valami baja van annak a palinak.
2014. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

21:13

Igazad van.Soha nem osztogattam,nem is fogom,de ma megtörtent,igen hülye voltam,de nem javithatom ki.Különben a pasi nem tetszik,gondolom ma volt elöször a nönel szetnezni,aki mint irtam szegeny,kis özvegyi nyugdijbol es kerti,hatari munkabol el.Kälönben,kedves,ügyes,egy nagy kertet is müvel sajat reszere,csak sajat magara nem ad.Valoszinü hallgatok,mert du. ota ahogy megirtam a pasinak több sms-t ne küldjön,nem is zaklat,es a nönek is tagad minden.

2014. ápr. 22. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!