Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ebben a...

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az orvosom kezdi túllépni az egyszerű orvos-beteg kapcsolat határát. Több olyan jelet is küld felém folyamatosan, amiből erre következtetek. Nagyon félek attól (és lassacskán már tőle is), hogy olyat is szeretne, amit én nem. Ő a főorvos az intézetben, nem tudom mi tévő legyek. Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. ápr. 24. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit többet írnál? Milyen intézmény ez, milyen gyakran és miért jársz oda? Hozzá utalt be a háziorvos?
2014. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
SZTK-s pszichiátria, nemrég költöztem ide és nem ismertem az orvosokat, ezért kerültem hozzá. Hetente kell mennem, de egyáltalán nem vagyok súlyos eset, sem ön- sem közveszélyes nem vagyok, ezért sem értem. Gyógyszerjavaslatot sem ad, azért mert elmondása szerint "látni akar". Most hétfőn, kedden és csütörtökön is mennem kell, hétfőn magánban, de nem kell érte fizetnem, mert csak, hogy az ő szavaival éljek "rámkukkant" és kihangsúlyozta, hogy egyedül menjek, mert előző alkalommal elvittem édesanyámat is.
2014. ápr. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!