Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így?

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
Ma barátnőmmel ültem a buszon és mellettünk ült az a fiú, aki nekem tetszik meg a haverja. Beszélgettünk barátnőmmel arról, h miből írunk holnap. Aztán a fiú, aki tetszik végignézett rajtunk és elkezdett grimaszolni.(vagyis elkezdte rázni a fejét, hogy "nem"és felakasztotta a szemét xd) Ő nem tudja, h nekem tetszik..
2014. ápr. 24. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ezt most miért csinálod?"


Legközelebb tedd fel neki a kérdésedet, mert mi csak vaktában tippelgetni tudnánk.

2014. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nemtudom, amikor a pszichiátrián jártam, ott láttam hasonlót....
2014. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem őt interjúvold meg erről..

Amúgy lehet hogy nem százas szegény :)

2014. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó ha ráírok facebookon, vagy inkább személyesen kérdezzem meg? :)
2014. ápr. 24. 19:20
 5/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, letagadta...... xDD
2014. ápr. 24. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint azt,hogy bolond,vagy azt amit csinàlt?
2014. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Aztán a fiú, aki tetszik végignézett rajtunk és elkezdett grimaszolni.(vagyis elkezdte rázni a fejét, hogy "nem"és felakasztotta a szemét xd)"


Én akkor szoktam így csinálni, amikor rohadtul nem értek egyet az adott illetővel egy témában, vagy szimplán hülyeségnek, vagy fárasztónak tartom a véleményét, megnyílvánulását.

2014. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!