Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttátok már Kovács Ákos...

Láttátok már Kovács Ákos (bonanza) feleségét?

Figyelt kérdés

Múltkor rákerestem a neten és majdnem kiköptem a szódámat. Szimpátiától fügétlenül szerintem azért Ákos egy jó kiállású férfi. (mondjuk muszáj is neki, hiszen közéleti személyiség)

Én nem akarok bántani senkit, de én teljesen máshogy képzeltem el a feleségét...



2014. ápr. 25. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Plázacicának, felfújt szájjal és ribis ruhákban..? Lehet, hogy olyan belső értékei vannak, ami többet ér, mint a feltűnő megjelenés.
2014. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Úgy utálom az ilyen együgyűségről árulkodó, buta kijelentéseket...

Kezdjük onnan, hogy miért muszáj egy közéleti személyiségnek jól kinéznie? Én sok olyat tudnék mondani, aki nem ad magára túl sokat, mégis hihetetlenül karakterisztikus és fontos személyiség.

Tulajdonképpen ki nem sz*rja le, hogy te hogy képzelted el a feleségét? Mit tudsz róla, és a kapcsolatukról?

Már önmagában az, hogy Ákost ennyi éven keresztül tolerálta... Az az ember olyan szinten imádja magát, és voltak már olyan idióta kijelentései (többek között a nőkről is), hogy sokszor majdnem falnak mentem... Hálás lehet, hogy egyáltalán van valaki, aki ilyen régóta mellette áll... Na meg mit tudsz te róluk? Honnan tudod, hogy nem kacsint néha félre szebb példányok után, majd megy haza a kedves "csúnyácska" feleségéhez, aki otthon árja meleg kajával és neveli a gyerekit?

Mindezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy ne alkoss véleményt olyan ember életéről/kapcsolatáról, akiébe nem látsz bele - meg amúgy ha belelátsz, akkor sem, és ne is ítélkezz!

2014. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, szó sincs ilyesmiről! Nem akartam bántani, csak az úriember maximalitását tekintve... mind1 :D
2014. ápr. 25. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szép,összeillő pár.

férfiszemmel is jól néz ki a felesége.

2014. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, akkor félreértettem a nézőpontodat.

Ilyen szemszögből én is elgondolkoztam már a dolgon, Ákos külsőségimádatát ismerve én sem ilyenre tippeltem volna.

2014. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én előre is elnézést kérek minden itt -válaszaival- jelenlévő tökéletes(!) embertől (különös tekintettel a kérdezőre) a bizonyára megbotránkoztató kijelentésem végett, mert -tényleg mea culpa maxima-, én még azt is el tudom képzelni, így fényképek alapján, meg némiképp az Ákos lelki habitusát és mentalitását felmérve, hogy Ő még büszke is a feleségére, aki amúgy látszatra egy teljesen normális, átlagos nő. Tényleg bocsánatot kérek és megkövetek minden Mr. és Mrs. Olimpiát a nyilvánvalóan ízléstelen véleményemért. Belátom hogy volna miért nekem is tükörbe néznem... :)
2014. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól jó feleség egy nő, hogy modell alkata van, sőt.. Egyébként 4 gyermek anyja és ha jól tudom 44 éves. Normális, szimpatikus embernek tűnik.
2014. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam már, igen.
2014. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!