Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki infokat ad rólam...

Ha valaki infokat ad rólam olyannak, aki nekem kárt akar okozni, akkor azt a valakit jobb ha letiltom annak ellenére, hogy jóban vagyunk?

Figyelt kérdés

szóval ő nem tudja hogy én gondolom.


van egy ember aki mindenképp akar nekem ártani és ő nem kontaktol velem, hanem másoktól kérdez rólam.

van egy ismerősöm viszont, akivel jóban vagyunk, nem barátok, de hasonló, és nagyon nagy sejtésem van, hogy amikor arról kérdez hogy vagyok, mi van velem, tulajdonképpen infoszerzés csak a harmadiknak.


2014. ápr. 28. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
én igen, letiltanám
2014. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahoz nem kell letiltani.. egyszerűen csak nem mondassz el neki semmit nagadról.. nem kell ezt túl bonyolítani..
2014. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sejtéssel vigyázz, az még akár alaptalan is lehet. Érezheted csak amiatt is, hogy tudod, hogy beszél az "ellenségeddel". Ami nem csoda, hisz gondolom vhol rosszul is esik neked, még hanem is olyan nagyon komoly barát, csak hasonló. Esetleg beszéld meg vele ezeket, finoman puhatold ki, hogy miért van jóban azzal az illetővel stb. Valszeg, ha infókat akar tőled valóban, akkor nem fogja elárulni neked, de a reakciói viszont sokat elárulhatnak, hogy jogos-e a feltételezésed, vagy se.
2014. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jó lenne ha meg lehetne csinálni, hogy nem tiltom le, csak ne láthassa az adatlapom, mint ismerős, csak mint nem ismerős

azt sem merem kiírni hol élek, mert az ellenségemnek csak ez kell. mert mihelyt ott vagyok, már intézkedik is.

2014. ápr. 29. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha szólok neki előre, hogy ne hari, hogy letiltalak de, nem akarom hogy infózzanak rólam körülötted.. vagy nem is tudom milyen szöveggel kellene..
2014. ápr. 29. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:

valahol be lehet állítani, hogy csak egy bizonyos személy nem láthatja a dolgaidat

de nem tudom, hogy ez most csak a képekre, vagy a többi dologra is be lehet-e állítani

2014. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a képekre is jó, ha csak arra tudom beállítani

de amikor feltöltöm, kirakja a közösbe, meg az adatlapomra, hogy új képeket tettem fel és ott is ott vannak a képek, nem csak az albumokban

2014. máj. 1. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
de ha beállítod, ő nem láthatja
2014. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!