Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lesz az az ember akit...

Milyen lesz az az ember akit mindig csak leszidnak, alig dicsérik, nem foglalkoznak vele eléggé, kiabálnak vele, megszégyenítik?

Figyelt kérdés
Milyen lesz a viselkedése? Milyen lesz az élethez való hozzáállása? Milyen lesz belülről? ...stb.
2014. ápr. 30. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően önbizalomhiányos. A többi azon múlik, hogy hajlandó-e fejlődni, megtanulni, hogy ne másoknak, hanem önmagának feleljen meg.
2014. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Önbizalom hiányos, befelé forduló, passzív, kevésbé sikeres.
2014. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Fekete. Egy sötét, fájdalomtól terhes lélek és egy darabokra szagadt, ezerszer összefoltozott szív. Fél a múlt előtörésétől és a jövőtől... Képzeld el hogy valaki fehér ruhába be van zárva egy fekete szobába. Az ajtón lakat. Tű a szőnyeg és az ágy az egyetlen menedék, az álom.
2014. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Élő példa Gyurcsány Ferenc :D
2014. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
velem is ez volt hosszú évekig...:((.Nos, hiszem, hogy minden fejben döl el.nem mondom, hogy nem hagyott nyomot a lelkemben de mára szépnek és sikeresnek érzem magam :)
2014. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
elözö hozzászóló vagyok.úgy éreztem hogy nekem kell szeretnem magam ha mâsok nem ezt teszik :)
2014. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én éppen ebben a helyzetben vagyok úgy... 8 éve. Tegnap előtt anyám közölte a szeretőjével, hogy én vagyok a világ legelbaszottabb gyereke. Most erre mit mondjak? Elhatároztam, hogy leszarom az egészet és küzdök azért, hogy egyszer majd leléphessek ebből a koszfészekből.
2014. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
egy önmagába forduló, antiszociális, depressziós öngyilkosságon minden nap gondolkozó, két lábon járó csődtömeg .... :S
2014. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Magábafordul esetleg elkezd drogozni végül a pszihiátrián köt ki én ismerek ilyen embert...
2014. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok,


Dettó ez a helyzet velem, én olyan vagyok, hogy antiszociális, utálom az embereket, ellentétben nem vagyok önbizalom hiányos, sokakat lenézek, környezetemről felszínes dolgokról beszélek. Nagyjából ilyen lesz az az ember, akivel így bánnak.

2014. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!